AntiBackterial

NanoAB Protect

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Bezchlórová chemie odstraňující bakterie, viry a plísně

OBR NanoAB Protect

NanoAB Protect je druh nově vyvinutého víceúčelového kationtového polymeru, který je používán jako aktivní dezinfekční prostředek. Jedná se o vysoce efektivní baktericid, virucid, fungicid. Neobsahuje alkohol, chlor, aldehydy, fenoly, toxické látky a není dráždivý. Úspěšně je používán ve zdravotnictví, v textilním a potravinářském průmyslu, v oblasti úpravy a hygienického zabezpečení vod a povrchů materiálů. NanoAB Protect je nehořlavý, nekorozivní přípravek nahrazující běžné dezinfekční produkty na bázi chloru. Ošetření povrchu přípravkem NanoAB Protect okamžitě odstraňuje zápach, aktivně ničí bakterie, viry, zabraňuje vzniku plísní. NanoAB Protect následně povrch chrání před vznikem bakteriálních a virových ložisek po dobu několika dní až týdnů v závislosti na okolním prostředí.

Použití: NanoAB Protect je vhodný pro každodenní ošetření různých typů materiálů, jako jsou např. sklo (okna, výlohy, solária, sprchové zástěny, zimní zahrady, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby, keramické fasády), polykarbonát (sprchové zástěny, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, wellness, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy (kuchyňská dvířka, ledničky, kancelářské stoly), dřevo (pracovní desky, jídelní stoly, sauny, dřevěná lehátka), kov (nerezové bazény, vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy), textilie (pelíšky domácí zvířat, dětské sedačky, pracovní oděvy, zavazadla).

Číst dál...

NanoAB CleanUp-K

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Čisticí a dezinfekční prostředek pro každodenní použití - koncentrát

OBR NanoAB CleanUp

NanoAB CleanUp-K je nehořlavý, netoxický a bezpečný čisticí přípravek. Je vhodný pro každodenní údržbu neporézních materiálů, jako jsou např. sklo, polykarbonát, keramika, plast, lakované povrchy, dřevo, kov atd. Dokonale odstraňuje biologické nečistoty, minerální usazeniny, rostlinné a živočišné nečistoty. NanoAB CleanUp-K je baktericidní, fungicidní přípravek s proti-kvasinkovou účinností. Při nízkých koncentracích není nutný oplach.

  • Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly
  • Čisticí a odmašťovací přípravek
  • Odstraňuje plísně a zamezuje jejich tvoření
  • Vhodný pro ruční i strojové čištění
  • Příjemná a svěží vůně

Použití: NanoAB CleanUp-K byl vyvinut pro čištění a dezinfekci povrchů, jako jsou např. sklo (sprchové zástěny, zimní zahrady, solária, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby), polykarbonát (sprchové zástěny, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, wellness, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy kuchyňská dvířka, ledničky, kancelářské stoly), dřevo (výrobky z lamina-lesk), kov (vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy) apod.

Pro profesionální využití: nejen pro úklidové nebo realizační firmy

Číst dál...

NanoAB Cleaner

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Čistič s obsahem isopropylalkoholu odstraňující bakterie, viry a plísně

 

NanoAB Cleaner je čistič s obsahem nově vyvinutého víceúčelového kationtového polymeru a isopropylalkoholu, který se používá jako dezinfekční prostředek. Jedná se o vysoce efektivní baktericid, virucid, fungicid. Lze jej úspěšně používat tam, kde je kladen důraz na každodenní čistotu s efektivní antibakteriální ochranou. Povrch ošetřený přípravkem NanoAB Cleaner vykazuje následující vlastnosti: ihned odstraňuje bakterie, viry, zárodky plísní. NanoAB Cleaner následně povrch chrání před vznikem bakteriálních a virových ložisek po dobu několika dní až týdnů v závislosti na okolním prostředí.

Použití: NanoAB Cleaner je vhodný pro každodenní ošetření různých typů materiálů, jako jsou např. sklo (telefony, tablety, okna, výlohy, solária, sprchové zástěny, zimní zahrady, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby, keramické fasády), polykarbonát (sprchové zástěny, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, wellness, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy (kuchyňská dvířka, ledničky, kancelářské stoly), kov (nerezové dřezy, vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy) apod.

Číst dál...