NanoAB Cleaner

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Čistič s obsahem isopropylalkoholu odstraňující bakterie, viry a plísně

 

NanoAB Cleaner je čistič s obsahem nově vyvinutého víceúčelového kationtového polymeru a isopropylalkoholu, který se používá jako dezinfekční prostředek. Jedná se o vysoce efektivní baktericid, virucid, fungicid. Lze jej úspěšně používat tam, kde je kladen důraz na každodenní čistotu s efektivní antibakteriální ochranou. Povrch ošetřený přípravkem NanoAB Cleaner vykazuje následující vlastnosti: ihned odstraňuje bakterie, viry, zárodky plísní. NanoAB Cleaner následně povrch chrání před vznikem bakteriálních a virových ložisek po dobu několika dní až týdnů v závislosti na okolním prostředí.

Použití: NanoAB Cleaner je vhodný pro každodenní ošetření různých typů materiálů, jako jsou např. sklo (telefony, tablety, okna, výlohy, solária, sprchové zástěny, zimní zahrady, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby, keramické fasády), polykarbonát (sprchové zástěny, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, wellness, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy (kuchyňská dvířka, ledničky, kancelářské stoly), kov (nerezové dřezy, vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy) apod.

NanoAB Cleaner lze aplikovat na povrchy  ošetřené NANO impregnací. NanoAB Cleaner slouží jako čisticí a udržovací přípravek již aplikované nano-ochrany.

Kompatibilní NANO impregnace s NanoAB Cleaner:

NanoGlass – nanoimpregnace skla, keramiky
NanoPaint - nanoimpregnace lakovaných materiálů a plastů
NanoMetal – nanoimpregnace kovů
Nano4Home - aplikační set pro domácnost

Účinky: baktericidní do 30 min., fungicidní do 30 min., protikvasinkové do 10 min.

Způsob aplikace: Přípravek je určený k přímému použití, dále se již neředí! NanoAB Cleaner aplikujte rozprašovačem přímo na ošetřovaný povrch nebo na aplikační utěrku. Čistič naneste rozprašovačem na povrch a následně vyleštěte do lesku beze šmouh. V případě velkého znečištění nechejte přípravek působit déle.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu