AquaCleaner BUG

Koupit      Seznam složek     Technický list ČJ


Prostředek na odstraňování hmyzu

AquaCleaner Bug  

AquaCleaner BUG je biologicky odbouratelný vodní roztok, který slouží k odstraňování znečištění v podobě nalepeného hmyzu na čelních sklech a kapotách automobilů, ochranných štítech motocyklů apod.

  • Vysoká účinnost
  • Biologicky rozložitelný
  • Nepoškozuje autolaky

Očištěný podklad doporučujeme kombinovat s NANO ochranou povrchu, na kterém se po aplikaci vytvoří ultratenká hydrofobní vrstva s ochranou proti následnému znečištění oleji, mastnotou a zajistí snížení následného usazování povlaků a nečistot.

NanoAplikace pro následné použití: 

NanoGlass – nanoimpregnace autoskla a polykarbonátu
NanoPaint – nanoimpregnace autolaků a různých typů plastů
NanoMetal – nanoimpregnace různých typů kovů
NanoRevital – renovační nanopasta
NanoPolitura – impregnační nanopasta
NanoWax – nanovosk
Nano4Car set - aplikační nanoset pro AUTO-MOTO
NanoRevital set - renovační nanoset pro AUTO-MOTO

Způsob aplikace: Pro úspěšný výsledek aplikace je nutné dodržet předepsaný pracovní postup. Pracujte při teplotách vyšších než 15 °C. Prostředek se nanáší za pomoci ručního rozprašovače. Mechanický rozprašovač s napěňovačem tvoří méně stabilní pěnu. Prostředek naneste na hmyzem znečištěný povrch a ponechejte několik minut působit. Poté nečistoty odstraňte gumovou stěrkou, houbou, hadříkem nebo jiným vhodným způsobem. V případě, že byl hmyz již zaschlý a nedošlo k jeho úplnému odstranění, proceduru zopakujte. Po skončení je nutné povrch důkladně omýt vodou.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte při teplotě od 5 do 30 °C v původním a dobře uzavřeném obalu, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.