AquaCleaner C300

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Čistič kamene a fasády

AquaCleaner C300  

AquaCleaner C300 je specificky vyvinutý jako neabrazivní extra silný a rychlý čistič silně znečištěných minerálních povrchů a fasád. Přípravek je určený pro ruční, nízko a vysokotlaké mytí. Byl vyvinut pro rychlé a jednoduché čištění fasád, omítek, betonů, kamene, žuly a ostatních velmi špatně čistitelných povrchů. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje nečistoty a renovuje podklad. Odstraňuje ztmavlý povrch a čistí jej do hloubky. Jeho pologelová konzistence je ideální pro použití na svislých stěnách, kde snižuje spotřebu prostředku a zvyšuje efektivitu čištění. Prostředek nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. AquaCleaner C300nahrazuje mechanické čištění, jako je jehličkování, pískování, tryskání suchým ledem, broušení a mytí abrazivními čističi, které poškozují ošetřovaný povrch. Přípravek AquaCleaner C300 nenarušuje povrch!

Použití: AquaCleaner C300poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot  vznikajících v důsledku oxidace a smogu, minerálních, vápenatých a solných usazenin, ulpělých biologických nečistot (řasy, sinice, mech, hmyz apod.), kyselých mastnot apod.

Očištěný podklad doporučujeme následně ošetřit NanoAplikací, která vytvoří ultratenkou ochrannou hydrofobní vrstvu na ošetřeném povrchu a zajistí ochranu proti následnému ulpívání nečistot, vlivu olejů, vody a mastnoty.

NanoAplikace doporučené pro následné použití:

NanoMinerál– nanoimpregnace pro svislé minerální povrchy
NanoMinerál+ – nanoimpregnace pro vodorovné minerální povrchy
Nano+ – nanoimpregnace minerálních povrchů
Nano AntiSlip Keramika – antiskluzový nátěr
Nano AntiGraffiti – nanoimpregnace s ochranou proti graffiti

Příprava podkladu: Před aplikací doporučujeme odstranit z povrchu veškeré volné nečistoty, čímž dosáhnete výrazně nižší spotřeby přípravku. Povrch před samotným čištěním navlhčete.

Způsob aplikace: AquaCleaner C300 před použitím důkladně protřepejte a již dále neřeďte. Pro zvýšení účinosti doporučujeme povrch čistit teplou vodou. Tak zvýšíme čisticí a odmašťovací vlastnosti samotného přípravku. Přípravek nanášejte rovnoměrně v dostatečném množství dle savosti povrchu. Přípravek lze nanášet natíráním, válečkováním, stříkáním nebo strojově. Přípravek naneste na materiál a nechte chvilku působit (cca 10–20 minut). Poté je nutné zbytky čističe z ošetřeného povrchu důkladně omýt, nejlépe tlakovou vodou! V případě potřeby postup opakujte. Doporučujeme přípravek používat při teplotě vzduchu a materiálu od 15 do 30 °C. Při aplikaci se vyhněte lesklé keramice, skleněným a kovovým povrchům! Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.