AquaCleaner C301

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Čistič a odstraňovač nečistot pro protiskluzové dlažby a kamene

AquaCleaner C301  

AquaCleaner C301je specificky vyvinutý jako neabrazivní extra silný a rychlý čistič silně znečištěných povrchů. Byl navržen pro čištění protiskluzových dlaždic, kamene, žuly a ostatních velmi špatně čistitelných povrchů. V jediném úkonu velmi rychle čistí a renovuje podklad. Odstraňuje ztmavlý povrch a čistí jej do hloubky. Jeho gelová konzistence snižuje spotřebu a zvyšuje efektivitu čištění. Nezpůsobuje povrchovou degradaci ošetřovaného podkladu!

Použití: AquaCleaner C301 je ideální na mytí povrchů, jako jsou keramické, glazované a betonové plochy. Odmašťuje, odstraňuje nečistoty a povlaky vzniklé v důsledku vlivu  vody (minerální, vápenaté, železité usazeniny, řasy, sinice, „vodní šlem“). Speciálně určený pro aqua parky, lázně, bazény, wellness, hotely, kuchyně.

Očištěný podklad doporučujeme následně ošetřit NanoAplikací, která na ošetřeném povrchu vytvoří ultratenkou ochrannou hydrofobní vrstvu, zajišťující ochranu proti následnému ulpívání nečistot, vlivu olejů, vody a mastnoty.

NanoAplikace doporučené pro následné použití:

NanoMinerál– nanoimpregnace pro svislé minerální povrchy
NanoMinerál+ – nanoimpregnace pro vodorovné minerální povrchy
Nano+ – nanoimpregnace minerálních povrchů
NanoGlass – nanoimpregnace keramické dlažby
Nano AntiSlip Keramika – antiskluzový nátěr

Příprava podkladu: Před aplikací doporučujeme odstranit z povrchu veškeré volné nečistoty, čímž dosáhnete výrazně nižší spotřeby přípravku. Povrch před samotným čištěním navlhčete.

Způsob aplikace: AquaCleaner C301 před použitím důkladně protřepejte a již dále neřeďte. Pro zvýšení účinosti doporučujeme povrch čistit teplou vodou. Tak zvýšíme čisticí a odmašťovací vlastnosti samotného přípravku. Přípravek nanášejte rovnoměrně v dostatečném množství dle savosti povrchu. Přípravek lze nanášet natíráním, válečkováním, stříkáním nebo strojově. Přípravek naneste na materiál a nechte chvilku působit  (cca 10–20 minut). Poté je nutné zbytky čističe z ošetřeného povrchu důkladně omýt, nejlépe tlakovou vodou! V případě potřeby postup opakujte. Doporučujeme přípravek používat při teplotě vzduchu a materiálu od 15 do 30 °C. Při aplikaci se vyhněte lesklé keramice, skleněným a kovovým povrchům! Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.