AquaCleaner C304

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Odstraňovač vápenatých a minerálních usazenin

AquaCleaner C304  

AquaCleaner C304 je nehořlavý, netoxický, bezpečný čisticí přípravek určený k odstraňování vodního kamene, minerálních a vápenatých usazenin (nánosů malty) a cementových usazenin ze stavebních povrchů. Speciální aditiva urychlují čisticí proces. Tento produkt je směsí vybraných detergentů (čisticích prostředků) a kyselin. Produkt prokazuje rychlé výsledky nevyžadující další leštění a voskování ošetřeného povrchu. 

Použití: AquaCleaner C304velmi účinně odstraňuje zbytky stavebních materiálů, jako jsou beton, malta, sádra, znečištění od cihel, vodní kámen, zoxidované povrchy kovů apod. Odstraňuje špínu a nečistoty ze zdiva, obkladaček s glazurou, kamene a z betonových dílů.

AquaCleaner C304 nepoužívat na kovy (nerez ocel, hliník, mosaz, měď atd.) – hrozí jejich poškození!

Očištěný podklad doporučujeme kombinovat s následným ošetřením povrchu NanoAplikací, která na ošetřeném povrchu vytvoří ultratenkou ochrannou hydrofobní vrstvu, zajišťující ochranu proti následnému ulpívání nečistot, vlivu olejů, vody a mastnoty.

NanoAplikace doporučené pro následné použití:

NanoMinerál– nanoimpregnace pro svislé minerální povrchy
NanoMinerál+ – nanoimpregnace pro vodorovné minerální povrchy
Nano+ – nanoimpregnace minerálních povrchů
NanoGlass – nanoimpregnace skla, keramiky
Nano AntiSlip Keramika – antiskluzový nátěr

Příprava podkladu: Před aplikací doporučujeme odstranit z povrchu veškeré volné nečistoty, čímž dosáhnete výrazně nižší spotřeby přípravku. Povrch před samotným čištěním navlhčete.

Způsob aplikace: AquaCleaner C304 je již připraven k přímému použití. Pro zvýšení účinosti doporučujeme čistit za použití teplé vody. Tak zvýšíme čisticí a odmašťovací schopnost samotného přípravku. Přípravek nanášejte rovnoměrně v dostatečném množství dle savosti povrchu. Přípravek lze nanášet natíráním, válečkováním, stříkáním nebo strojově. Přípravek naneste na materiál a nechte chvilku působit  (cca 10–20 minut). Poté je nutné zbytky čističe z povrchu důkladně omýt, nejlépe tlakovou vodou! V případě potřeby postup opakujte. Doporučujeme přípravek používat při teplotě vzduchu a materiálu od 15 do 30 °C. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.