AquaCleaner C310

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Odstraňovač vodního kamene a projevů oxidace kovů

AquaCleaner C310  

AquaCleaner C310 je nehořlavý, netoxický, bezzápachový, extra silný čisticí přípravek určený pro použití v zásobnících vod a topných systémech (armatury, rozvody), výměníkových stanicích, chladicích věžích, tancích a nádržích vod, lázních, kolonádách, úpravnách vod, bazénech, hotelích, veřejných prostorách a v technických službách, v zemědělství apod. – všude tam, kde není možné použít kyselé čističe z důvodu možnosti poškození nerezové oceli a hliníku.

Použití: AquaCleaner C310velmi účinně odstraňuje vodní kámen, zoxidované povrchy kovů apod. Je vhodný pro domácí i profesionální použití. Je šetrný i k velice citlivým materiálům.

Očištěný podklad doporučujeme následně ošetřit NanoAplikací, která na ošetřeném povrchu vytvoří ultratenkou ochrannou hydrofobní vrstvu a zajistí ochranu proti následnému ulpívání nečistot, vlivu olejů, vody a mastnoty.

NanoAplikace doporučené pro následné použití:

NanoMinerál– nanoimpregnace pro svislé minerální povrchy
NanoMinerál+ – nanoimpregnace pro vodorovné minerální povrchy
Nano+ – nanoimpregnace minerálních povrchů
Nano4Home - aplikační nano set pro domácnost
NanoGlass – nanoimpregnace skla, keramiky
NanoPaint - nanoimpregnace lakovaných materiálů a plastů
NanoMetal – nanoimpregnace kovů
Nano AntiSlip Keramika – antiskluzový nátěr

Příprava podkladu: Před aplikací doporučujeme odstranit z povrchu veškeré volné nečistoty, čímž dosáhnete výrazně nižší spotřeby přípravku. Povrch před samotným čištěním navlhčete.

Způsob aplikace: AquaCleaner C310 je již připraven k přímému použití. Pro zvýšení účinosti doporučujeme čistit za použití teplé vody. Tak zvýšíme čisticí a odmašťovací schopnost samotného přípravku. Přípravek nanášejte rovnoměrně v dostatečném množství dle savosti povrchu. Přípravek lze nanášet natíráním, válečkováním, stříkáním nebo strojově. Přípravek naneste na materiál a nechte chvilku působit (cca 10–20 minut). Poté je nutné zbytky čističe z povrchu důkladně omýt, nejlépe tlakovou vodou! V případě potřeby postup opakujte. Doporučujeme přípravek používat při teplotě vzduchu a materiálu od 15 do 30 °C. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.