AquaCleaner C762

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Čistič organických nečistot (řasy, mechy, sinice)

AquaCleaner C762  

AquaCleaner C762 je specificky vyvinutý rychlý čistič povrchů silně znečištěných organickými nečistotami. Přípravek je určen pro ruční, nízko a vysokotlaké mytí. V jediném úkonu velmi rychle čistí a renovuje podklad. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. AquaCleaner C762nahrazuje mechanické čištění, které poškozuje povrch. Přípravek nenarušuje povrch!

Použití: AquaCleaner C762 byl vyvinut pro rychlé a jednoduché čištění fasád, omítek, betonů, kamene, žuly a ostatních velmi špatně čistitelných povrchů.

Očištěný podklad doporučujeme následně ošetřit NanoAplikací, která na ošetřeném povrchu vytvoří ultratenkou ochrannou hydrofobní vrstvu a zajistí ochranu proti následnému ulpívání nečistot, vlivu olejů, vody a mastnoty.

NanoAplikace doporučené pro následné použití:

NanoMinerál– nanoimpregnace pro svislé minerální povrchy
NanoMinerál+ – nanoimpregnace pro vodorovné minerální povrchy
Nano+ – nanoimpregnace minerálních povrchů
NanoGlass – nanoimpregnace skla, keramiky
NanoPaint - nanoimpregnace lakovaných materiálů a plastů
NanoMetal – nanoimpregnace kovů
Nano AntiGraffiti – prevence proti graffiti

Příprava podkladu: Před aplikací doporučujeme odstranit z povrchu veškeré volné nečistoty, čímž dosáhnete výrazně nižší spotřeby přípravku. Povrch před samotným čištěním navlhčete.

Způsob aplikace: AquaCleaner C762 je již připraven k přímému použití. Pro zvýšení účinosti doporučujeme čistit za použití teplé vody. Tak zvýšíme čisticí a odmašťovací schopnost samotného přípravku. Přípravek nanášejte rovnoměrně v dostatečném množství dle savosti povrchu. Přípravek lze nanášet natíráním, válečkováním, stříkáním nebo strojově. Přípravek naneste na materiál a nechte chvilku působit (cca 10–20 minut). Poté je nutné zbytky čističe z povrchu důkladně omýt, nejlépe tlakovou vodou! V případě potřeby postup opakujte. Doporučujeme přípravek používat při teplotě vzduchu a materiálu od 15 do 30 °C. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.