AquaCleaner Textil

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Čistič textilu a kůže

AquaCleaner Textil  

AquaCleaner Textil je nehořlavý, netoxický a k povrchu šetrný čisticí přípravek na textil a kůži, který v jediném kroku dokonale odstraňuje širokou škálu skvrn, jako jsou  biologické nečistoty, živočišné a rostlinné tuky a oleje, vosky apod., ale také velmi dobře odstraňuje moč a mastné skvrny způsobené zvířaty. Přípravek urychleně zasychá, a proto výrazným způsobem spoří čas. Za běžných podmínek aplikace je bezpečný pro veškeré druhy tkanin. Přípravek je velmi účinný a dokáže odstranit většinu nečistot.

Použití: AquaCleaner Textil byl vyvinut pro vysoce zatížené (znečištěné) povrchy, které se nacházejí zejména v hotelích, restauracích, bankách, kancelářích, nemocnicích, dopravních prostředcích (MHD, vlaky, metro, letadla), autech, v průmyslu, ale i v domácnostech. Přípravek umožňuje snadné čištění skvrn jakéhokoliv druhu. Zjednodušuje údržbu a úklid, výrazně šetří čas a náklady na čištění, regeneruje a výrazně prodlužuje životnost textilií. Jedinou aplikací čistíte mastnoty, čokoládu, mléčné výrobky, všeobecné nečistoty, lidský pot, nikotin, zažloutnutí textilního materiálu, hnilobu apod.

Očištěný textilní podklad doporučujeme následně ošetřit NANO ochranou povrchu, na kterém se po aplikaci vytvoří ultratenká hydrofobní vrstva zajišťující nejen ochranu proti následnému znečištění oleji, mastnotou apod., ale i snížení následného usazování nežádoucích povlaků a jiných nečistot.

NanoAplikace pro následné použití:

NanoTextil – nanoimpregnace textilu a kůže
NanoTextil PREMIUM – zesílená nanoimpregnace textilu a kůže
NanoSoft – nano renovační balzám na kůži a koženku

Příprava podkladu: Před aplikací doporučujeme odstranit z ošetřovaného povrchu volné nečistoty (tím výrazně snížíme spotřebu prostředku). Povrch před samotným čištěním navlhčete.

Způsob aplikace: Přípravek je určený k přímému použití, dále se již neředí! AquaCleaner Textil je možné použít k čištění již od teplot nad 5 °C. Doba čištění je na teplotě závislá a je nutné počítat s tím, že v případě nižší teploty je třeba prodloužit dobu působení přípravku. Přípravek aplikujte přímo na znečištěný povrch a nechte jej působit. Následně přípravek setřete čistým hadříkem. Přesná doba působení je závislá na aplikačním postupu, použitém zařízení, materiálu a míře jeho znečištění. V případě potřeby postup opakujte. Doporučujeme přípravek používat při teplotách vzduchu a materiálu od 15 do 40 °C. Vzhledem k široké škále druhů textilních povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.