Profesional Cleaners

AquaCleaner C205-K

KOUPIT u našeho prodejce


Extra silný vysoce pěnící čistič a odstraňovač mastnoty pro profesionální použití - koncentrát

AquaCleaner C205-K je neabrazivní extra silný a rychlý čistič na silně znečištěné povrchy. Byl vyvinut pro rychlé a jednoduché čištění fasád, omítek, betonu, opláštění, podlah, parkovišť a dalších povrchů, které podléhají silnému znečištění. V jednom kroku čistí a zároveň renovuje ošetřený materiál. Odstraňuje tmavé zabarvení od olejů a paliv, hloubkově čistí a odstraňuje špínu z mikropórů materiálu. Díky své konzistenci je ideální pro použití i na svislých stěnách, aniž by docházelo ke zvýšené spotřebě přípravku. Čištění se tak stává efektivnějším. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu ani barev.

AquaCleanerC205-K je vhodný pro profesionální úklidové nebo realizační firmy.

 • Dokonale odstraňuje i nejodolnější nečistoty
 • Univerzální použití na většinu minerálních povrchů
 • Oproti běžným intenzivním čističům nepoškozuje povrch
 • Připravuje povrch pro aplikaci nano ochrany

Použití: AquaCleaner C205-K je ideálním řešením pro údržbu vysoce zatěžovaných povrchů, jako jsou betonové plochy (parkovací místa, sloupky, prvky dopravního značení), asfalt (příjezdové cesty, venkovní parkoviště), fasády (vnější pláště budov, vnitřní fasády v garážích nebo profesionálních provozech) atd. Odmašťuje a odstraňuje hluboké nečistoty, zbytky paliv nebo minerální povlaky. Výborně odstraňuje zbytky ropných produktů. Je vhodný pro ruční, nízkotlaké mytí.

Číst dál...

Solar BioClean

KOUPIT u našeho prodejce


Profesionální čistič fotovoltaických panelů - koncentrát

Solar BioClean je profesionální čistící přípravek vhodný pro čištění a údržbu fotovoltaických panelů. Dokonale odmašťuje a odstraňuje biologické nečistoty, minerální, rostlinná a živočišná maziva, konzervační oleje a další obtížně odstranitelné nečistoty. Přípravek nezatěžuje životní prostředí, je biologicky odbouratelný a na vzduchu rozložitelný dle směrnice EU No. 648/2004.

Přípravek Solar BioClean je biologicky odbouratelný do 21 dnů.

Přípravek je určen  profesionální použití.

 • Dokonale čistí a odmašťuje
 • Nezatěžuje životní prostředí
 • Je biologicky odbouratelný
 • Optimalizuje výkon fotovoltaických panelů
 • Nepoškozuje, žádné tipy materiálů

Použití: Přípravek Solar BioClean snadno odstraňuje minerální, rostlinná a živočišná maziva, konzervační oleje a vosky, zbytky hmyzu a další velmi odolné nečistoty. Je ideálním pomocníkem při přípravě povrchu na aplikaci nano ochrany. Přípravek lze aplikovat na sklo, hliník, keramiku, ocel a další lesklé neporézní povrchy. Je vhodný pro ruční i strojové mytí s minimální pěnivostí.

Číst dál...

AquaCleaner B230-K

KOUPIT u našeho prodejce


Extra silný čisticí a odmašťovací přípravek vhodný pro většinu povrchů - koncentrát

AquaCleaner B230-K je speciální čistič pro extrémně náročné čištění, vhodný pro eliminaci všech druhů špíny. Zastupuje čisticí prostředky z těžkých uhlovodíků obsahující xylen, technický benzín, toluen nebo rozpouštědla chlór a brom. AquaCleaner B230-K je určený k použití ve strojírenství, automobilovém průmyslu, ale i k údržbě zařízení v gastronomii apod. Je ideální k čištění strojů, motorů, výrobků, konstrukcí, dopravníkových řetězů, podvozků, forem, šablon, pracovních ploch, podlah, stěn a nářadí znečištěných od olejů, vazelín a jiných „těžkých“ nečistot, k čištění digestoří, sklo-keramických a indukčních desek, sporáků, krbových skel, mikrovlnných nebo pečících trub, grilů, atd.

AquaCleaner B230-K je vhodný pro profesionální úklidové nebo realizační firmy.

 • Vysoce účinný čistící přípravek
 • Nezanechává mastný film
 • Univerzální použití na všechny neporézní povrchy
 • Pro profesionální použití
 • Přípravek lze použít již při teplotách nad 15 °C

Použití: AquaCleaner B230-K odstraňuje nečistoty v podobě minerálních a syntetických tuků, olejů a vosků ze všech vodou omyvatelných tvrdých povrchů (obklady, kovy, nerez, ocel, sklo, dlažba, smaltové povrchy apod.). Nahrazuje vysoce hořlavé, škodlivé chlorované uhlovodíky, jako jsou např. benzín, ředidla a jiné.

Číst dál...

AquaCleaner A100-K

KOUPIT u našeho prodejce


Extra silný čistič neporézního materiálu s obsahem nanočástic - koncentrát

AquaCleanerA100-K je nehořlavý, netoxický čisticí přípravek s obsahem nanočástic. Je vhodný pro každodenní údržbu neporézních materiálů, jako jsou např. sklo, polykarbonát, keramika, plast, lakované povrchy, dřevo, kov atd. Dokonale odstraňuje biologické nečistoty, minerální, rostlinná a živočišná maziva, oleje, konzervační oleje a těžce odstranitelné nečistoty. AquaCleaner A100-K v jednom kroku čistí a následně chrání povrch před vlivem vnějších nečistot. Povrch je vyleštěn bez mechanické námahy a vytváří se na něm ultra tenká hydrofobní lesklá vrstva s ochranou proti následnému znečištění a otiskům, se sníženým usazováním minerálních a vápenatých povlaků.

AquaCleaner A100-K je vhodný pro profesionální úklidové nebo realizační firmy.

 • V jednom kroku čistí a chrání
 • Nezanechává mastný film
 • Univerzální použití na všechny neporézní povrchy
 • Usnadňuje následné čištění ošetřeného povrchu i běžnými čisticími přípravky
 • Přípravek lze použít již při teplotách nad 5 °C
 • Nízká spotřeba přípravku od 5 ml/l vody

Použití: AquaCleaner A100-K byl vyvinut pro multifunkční čištění povrchů, jako jsou např. sklo (okna, výlohy, světlíky, sprchové zástěny, zimní zahrady, solární panely, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby, keramické fasády), polykarbonát (střešní desky, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, okenní rámy, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy (kuchyňská dvířka, auto laky, ledničky), dřevo (výrobky z lamina-lesk), kov (vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy apod.).

Číst dál...

AquaCleaner A50-K

KOUPIT u našeho prodejce


Extra silný, univerzální čistič pro každodenní použití - koncentrát

AquaCleaner A50-K je nehořlavý, netoxický a bezpečný čisticí přípravek ve formě ultra silného koncentrátu. Je vhodný pro každodenní údržbu neporézních materiálů, jako jsou např. sklo, polykarbonát, keramika, plast, lakované povrchy, dřevo, kov atd. Dokonale odstraňuje biologické nečistoty, minerální, rostlinná a živočišná maziva, oleje, konzervační oleje a těžce odstranitelné nečistoty.

AquaCleaner A50-K je vhodný pro profesionální úklidové nebo realizační firmy.

 • Dokonale odstraňuje i nejodolnější nečistoty
 • Univerzální použití na všechny neporézní povrchy
 • Oproti běžným intenzivním čističům nepoškozuje povrch
 • Přípravek lze použít již při teplotách nad 5°C
 • Nízká spotřeba přípravku od 5ml/l vody

Použití: AquaCleaner A50-K byl vyvinut pro multifunkční čištění povrchů, jako jsou např. sklo (autosklo, okna, výlohy, světlíky, sprchové zástěny, zimní zahrady, solární panely, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby, keramické fasády), polykarbonát (střešní desky, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, okenní rámy, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy (kuchyňská dvířka, auto laky, ledničky), dřevo (výrobky z lamina-lesk), kov (vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy apod.).

Číst dál...