Profesional Cleaners

AquaCleaner C205-K

Koupit    Seznam složek    Technický list ČJ


Extra silný čistič a odstraňovač mastnoty pro profesionální použití - koncentrát 

AquaCleaner C205

AquaCleaner C205-K je specificky vyvinut jako neabrazivní extra silný a rychlý čistič silně znečištěných povrchů. Byl vyvinut pro rychlé a jednoduché čištění fasád, omítek, betonů, opláštění, podlah, parkovišť a ostatních velmi špatně čistitelných povrchů. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje, čistí, obnovuje a renovuje podklad. Odstraňuje ztmavnutí povrchu od olejů a paliv, čistí do hloubky. Jeho konzistence je ideální pro použití na svislých stěnách, snižuje spotřebu a zvyšuje efektivitu čištění. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. Je vhodný pro ruční, nízko a vysokotlaké mytí, strojní mytí. Nejlepších výsledků dosáhnete, nanesete-li přípravek postřikem, necháte působit několik minut a vysokotlakově nebo strojově spláchnete.

Použití: Ideální řešení pro mytí povrchů, jako jsou parkoviště, sklady a betonové plochy. Odmašťuje, odstraňuje nečistoty, mastnoty, oleje, paliva a povlaky. Výborně myje nečistoty z ropy a ropných produktů. Speciálně navržen pro průmyslové parky, parkoviště, čerpací stanice, silně znečištěné velké plochy, AquaCleaner C205-K je vhodný též k čištění opláštěných budov, skladů, průmyslových a skladových areálů.

Určení: Pro profesionální využití jako např. úklidové nebo realizační firmy, strojírenský a stavební průmysl

Číst dál...

Solar BioClean

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Koncentrát pro profesionální čištění fotovoltaických panelů

  Solar BioClean

Solar BioClean je speciálně vytvořen k čištění fotovoltaických panelů. Je biologicky odbouratelný a na vzduchu rozložitelný podle směrnice EU No. 648/2004. Dokonale odstraňuje a odmašťuje biologické nečistoty, minerální, rostlinná a živočišná maziva, oleje, konzervační oleje a těžce odstranitelné nečistoty. Uplatňuje se tam, kde je požadavek na mimořádnou čistotu umytého povrchu.

SOLAR BIOCLEANER JE BIOLOGICKY ODBOURATELNÝ DO 21 DNŮ!!!

Použití: Solar BioClean je vhodný jako čistič-odmašťovač před aplikací nano-nátěrů na bázích TiO2 nebo SiO2 na povrchy ze skla, keramiky, nerez oceli, hliníku atd. Je vhodný pro ruční i strojové mytí s minimální pěnivostí!

Číst dál...

NanoAB CleanUp-K

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Čisticí a dezinfekční prostředek pro každodenní použití - koncentrát

OBR NanoAB CleanUp

NanoAB CleanUp-K je nehořlavý, netoxický a bezpečný čisticí přípravek. Je vhodný pro každodenní údržbu neporézních materiálů, jako jsou např. sklo, polykarbonát, keramika, plast, lakované povrchy, dřevo, kov atd. Dokonale odstraňuje biologické nečistoty, minerální usazeniny, rostlinné a živočišné nečistoty. NanoAB CleanUp-K je baktericidní, fungicidní přípravek s proti-kvasinkovou účinností. Při nízkých koncentracích není nutný oplach.

  • Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly
  • Čisticí a odmašťovací přípravek
  • Odstraňuje plísně a zamezuje jejich tvoření
  • Vhodný pro ruční i strojové čištění
  • Příjemná a svěží vůně

Použití: NanoAB CleanUp-K byl vyvinut pro čištění a dezinfekci povrchů, jako jsou např. sklo (sprchové zástěny, zimní zahrady, solária, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby), polykarbonát (sprchové zástěny, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, wellness, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy kuchyňská dvířka, ledničky, kancelářské stoly), dřevo (výrobky z lamina-lesk), kov (vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy) apod.

Pro profesionální využití: nejen pro úklidové nebo realizační firmy

Číst dál...

AquaCleaner B230-K

Koupit    Seznam složek    Technický list ČJ


Extra silný čisticí, odmašťovací a odstraňovací koncentrát pro většinu povrchů

 

AquaCleaner B230-K je speciální extra silný čistič pro obtížné čištění, vhodný pro eliminaci všech druhů špíny. Zastupuje tak čisticí prostředky z těžkých uhlovodíků (obsahujících xylen, technický benzín, toluen nebo rozpouštědla chlór a brom), např. ropné materiály. Čisticí přípravek je určený k použití ve strojírenství a automobilovém průmyslu, k mytí strojů, motorů, výrobků, konstrukcí, dopravníkových řetězů, podvozků, forem, šablon, pracovních ploch, podlah, stěn a nářadí znečištěných od olejů, vazelín a jiných „těžkých“ nečistot. Ideální pro mytí strojních zařízení a výrobků po obrábění, svařování, pro dokončovací pracovní činnosti a pro použití u technických služeb.

Použití: Čistí nečistoty v podobě minerálních a syntetických tuků, olejů a vosků ze všech vodou omyvatelných tvrdých povrchů (jako jsou obklady, kovy, nerez ocel, sklo, dlažba, smaltové povrchy apod.). Nahrazuje vysoce hořlavé, škodlivé chlorované uhlovodíky, jako jsou např. benzín, ředidla a jiné hořlavé odmašťovače. Je vhodný pro běžné čištění stěn, podlah, strojů a zařízení, oken, kování, pracovních ploch, značek, vozidel apod. 

Pro profesionální využití: nejen pro úklidové nebo realizační firmy

Číst dál...

AquaCleaner A100-K

Koupit    Seznam složek    Technický list ČJ


Extra silný čistič neporézního materiálu s obsahem nanočástic - koncentrát

 

AquaCleaner A100-K je nehořlavý, netoxický čisticí přípravek s obsahem nanočástic. Je vhodný pro každodenní údržbu neporézních materiálů, jako jsou např. sklo, polykarbonát, keramika, plast, lakované povrchy, dřevo, kov atd.  Dokonale odstraňuje biologické nečistoty, minerální, rostlinná a živočišná maziva, oleje, konzervační oleje a těžce odstranitelné nečistoty. AquaCleaner A100 v jednom kroku čistí a následně chrání povrch před vlivem vnějších nečistot. Povrch je nádherně vyleštěný bez mechanické námahy a vytvoří se na něm ultratenká hydrofobní lesklá vrstva s ochranou proti následnému znečištění a otiskům, se sníženým usazováním minerálních a vápenatých povlaků.

Použití: AquaCleaner A100-K byl vyvinut pro multifunkční čištění povrchů, jako jsou např. sklo (okna, výlohy, světlíky, sprchové zástěny, zimní zahrady, solární panely, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby, keramické fasády), polykarbonát (střešní desky, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, okenní rámy, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy (kuchyňská dvířka, autolaky, ledničky), dřevo (výrobky z lamina-lesk), kov (vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy apod.).

Pro profesionální využití: nejen pro úklidové nebo realizační firmy

Číst dál...

AquaCleaner A50-K

Koupit    Seznam složek    Technický list ČJ


Extra silný, univerzální čistič neporézního materiálu - koncentrát

 

AquaCleaner A50-K je nehořlavý, netoxický a bezpečný čisticí přípravek ve formě ultra silného koncentrátu. Je vhodný pro každodenní údržbu neporézních materiálů, jako jsou např. sklo, polykarbonát, keramika, plast, lakované povrchy, dřevo, kov atd. Dokonale odstraňuje biologické nečistoty, minerální, rostlinná a živočišná maziva, oleje, konzervační oleje a těžce odstranitelné nečistoty.

Použití: AquaCleaner A50-K byl vyvinut pro multifunkční čištění povrchů, jako jsou např. sklo (autosklo, okna, výlohy, světlíky, sprchové zástěny, zimní zahrady, solární panely, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby, keramické fasády), polykarbonát (střešní desky, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, okenní rámy, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy (kuchyňská dvířka, autolaky, ledničky), dřevo (výrobky z lamina-lesk), kov (vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy apod.).

Pro profesionální využití: nejen pro úklidové nebo realizační firmy

Číst dál...