AquaCleaner A100-K

Koupit    Seznam složek    Technický list ČJ


Extra silný čistič neporézního materiálu s obsahem nanočástic - koncentrát

 

AquaCleaner A100-K je nehořlavý, netoxický čisticí přípravek s obsahem nanočástic. Je vhodný pro každodenní údržbu neporézních materiálů, jako jsou např. sklo, polykarbonát, keramika, plast, lakované povrchy, dřevo, kov atd.  Dokonale odstraňuje biologické nečistoty, minerální, rostlinná a živočišná maziva, oleje, konzervační oleje a těžce odstranitelné nečistoty. AquaCleaner A100 v jednom kroku čistí a následně chrání povrch před vlivem vnějších nečistot. Povrch je nádherně vyleštěný bez mechanické námahy a vytvoří se na něm ultratenká hydrofobní lesklá vrstva s ochranou proti následnému znečištění a otiskům, se sníženým usazováním minerálních a vápenatých povlaků.

Použití: AquaCleaner A100-K byl vyvinut pro multifunkční čištění povrchů, jako jsou např. sklo (okna, výlohy, světlíky, sprchové zástěny, zimní zahrady, solární panely, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby, keramické fasády), polykarbonát (střešní desky, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, okenní rámy, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy (kuchyňská dvířka, autolaky, ledničky), dřevo (výrobky z lamina-lesk), kov (vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy apod.).

Pro profesionální využití: nejen pro úklidové nebo realizační firmy

Očištěný podklad doporučujeme kombinovat s NANO ochranou povrchu, na kterém se po aplikaci vytvoří ultratenká hydrofobní vrstva s ochranou proti následnému znečištění oleji a mastnotou, zajišťující snížení následného usazování povlaků a nečistot.

NanoAplikace pro následné použití:

Nano+ – nanoimpregnace minerálních povrchů
NanoGlass – nanoimpregnace skla, keramiky
NanoPaint - nanoimpregnace lakovaných materiálů a plastů
NanoMetal – nanoimpregnace kovů
Nano AntiSlip Keramika – antiskluzový nátěr

Příprava podkladu: Před aplikací doporučujeme odstranit z ošetřovaného povrchu volné nečistoty (tím výrazně snížíme spotřebu prostředku). Povrch před samotným čištěním navlhčete.

Ředění: Běžné dávkování: 30–50 ml/10 litrů vody, vysoké znečištění: 50–150 ml/10 litrů vody. Přípravek doporučujeme používat v kombinaci s teplou vodou. Tím zvýšíme jeho čistící a mycí schopnosti.

Způsob aplikace: AquaCleaner A100-K je možné použít k odmašťování již od teplot nad 5 °C. Doba odmaštění je na teplotě závislá a je nutné počítat s tím, že s nižší teplotou bude třeba prodloužit dobu působení přípravku. Přesná doba působení je závislá na aplikačním postupu, použitém zařízení, materiálu a míře jeho znečištění. V případě potřeby postup opakujte. Doporučujeme přípravek používat při teplotě vzduchu a materiálu od 15 do 40 °C. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.