AquaCleaner C205-K

Koupit    Seznam složek    Technický list ČJ


Extra silný čistič a odstraňovač mastnoty pro profesionální použití - koncentrát 

AquaCleaner C205

AquaCleaner C205-K je specificky vyvinut jako neabrazivní extra silný a rychlý čistič silně znečištěných povrchů. Byl vyvinut pro rychlé a jednoduché čištění fasád, omítek, betonů, opláštění, podlah, parkovišť a ostatních velmi špatně čistitelných povrchů. V jediném úkonu velmi rychle odstraňuje, čistí, obnovuje a renovuje podklad. Odstraňuje ztmavnutí povrchu od olejů a paliv, čistí do hloubky. Jeho konzistence je ideální pro použití na svislých stěnách, snižuje spotřebu a zvyšuje efektivitu čištění. Nezpůsobuje povrchovou degradaci podkladu a barev. Je vhodný pro ruční, nízko a vysokotlaké mytí, strojní mytí. Nejlepších výsledků dosáhnete, nanesete-li přípravek postřikem, necháte působit několik minut a vysokotlakově nebo strojově spláchnete.

Použití: Ideální řešení pro mytí povrchů, jako jsou parkoviště, sklady a betonové plochy. Odmašťuje, odstraňuje nečistoty, mastnoty, oleje, paliva a povlaky. Výborně myje nečistoty z ropy a ropných produktů. Speciálně navržen pro průmyslové parky, parkoviště, čerpací stanice, silně znečištěné velké plochy, AquaCleaner C205-K je vhodný též k čištění opláštěných budov, skladů, průmyslových a skladových areálů.

Určení: Pro profesionální využití jako např. úklidové nebo realizační firmy, strojírenský a stavební průmysl

Očištěný podklad doporučujeme kombinovat s NANO ochranou povrchu, na kterém se po aplikaci vytvoří ultratenká hydrofobní vrstva s ochranou proti následnému znečištění oleji a mastnotou, zajišťující snížení následného usazování povlaků a nečistot.

NanoAplikace pro následné použití:

NanoMinerál– nanoimpregnace pro svislé minerální povrchy
NanoMinerál+ – nanoimpregnace pro vodorovné minerální povrchy
Nano+ – nanoimpregnace minerálních povrchů
Nano AntiSlip Keramika – antiskluzový nátěr
NanoGlass – nanoimpregnace skla, keramiky
NanoPaint - nanoimpregnace lakovaných materiálů a plastů
NanoMetal – nanoimpregnace kovů

Příprava podkladu: Před aplikací doporučujeme odstranit volné nečistoty z ošetřovaného povrchu (tím výrazně snížíme spotřebu prostředku). Povrch před samotným čištěním navlhčete. Doporučená aplikace od +10 °C!

Ředění: Běžné dávkování: 30–50 ml/10 litrů vody, vysoké znečištění: 50–150 ml/10 litrů vody, extrémní znečištění: 1 litr/10 litrů vody. Přípravek doporučujeme používat v kombinaci s teplou vodou. Tím zvýšíme jeho čistící a mycí schopnosti.

Způsob aplikace: Prostředek naneseme na povrch a necháme chvíli působit, cca 5–10 min. Použitím kartáče nebo vysokého tlaku dokonale odstraníme i hluboké nečistoty v povrchu. Po vyčištění důkladně opláchněte čistou vodou, nejlépe vysokotlakem. Nechte zaschnout. V případě potřeby postup opakujte. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.