NanoAB CleanUp-K

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Čisticí a dezinfekční prostředek pro každodenní použití - koncentrát

OBR NanoAB CleanUp

NanoAB CleanUp-K je nehořlavý, netoxický a bezpečný čisticí přípravek. Je vhodný pro každodenní údržbu neporézních materiálů, jako jsou např. sklo, polykarbonát, keramika, plast, lakované povrchy, dřevo, kov atd. Dokonale odstraňuje biologické nečistoty, minerální usazeniny, rostlinné a živočišné nečistoty. NanoAB CleanUp-K je baktericidní, fungicidní přípravek s proti-kvasinkovou účinností. Při nízkých koncentracích není nutný oplach.

  • Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly
  • Čisticí a odmašťovací přípravek
  • Odstraňuje plísně a zamezuje jejich tvoření
  • Vhodný pro ruční i strojové čištění
  • Příjemná a svěží vůně

Použití: NanoAB CleanUp-K byl vyvinut pro čištění a dezinfekci povrchů, jako jsou např. sklo (sprchové zástěny, zimní zahrady, solária, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby), polykarbonát (sprchové zástěny, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, wellness, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy kuchyňská dvířka, ledničky, kancelářské stoly), dřevo (výrobky z lamina-lesk), kov (vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy) apod.

Pro profesionální využití: nejen pro úklidové nebo realizační firmy

NanoAB CleanUp-K lze aplikovat na povrchy ošetřené NANO impregnací. NanoAB CleanUp-K slouží jako čisticí přípravek, který udržuje již aplikovanou nano-ochranu.

NANO impregnace kompatibilní s NanoAB CleanUp-K:

Nano+ – nanoimpregnace minerálních povrchů
NanoGlass – nanoimpregnace skla, keramiky
NanoPaint - nanoimpregnace lakovaných materiálů a plastů
NanoMetal – nanoimpregnace kovů
Nano AntiSlip Keramika – antiskluzový nátěr

Ředění: Běžné dávkování: 30–50 ml/10 litrů vody, vysoké znečištění: 50–150 ml/10 litrů vody. Přípravek doporučujeme používat v kombinaci s teplou vodou. Tím zvýšíme jeho čistící a mycí schopnosti.

Způsob aplikace: Přípravek ředíme vodou v poměru dle síly znečištění. Přípravek lze nanášet hadříkem, houbičkou, stříkáním nebo strojově. Přípravek naneste na materiál a nechte chvilku působit. Poté doporučujeme zbytky čističe z povrchu důkladně omýt vodou. Doporučujeme přípravek používat při teplotě vzduchu a materiálu od 15 do 30 °C. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Účinky: baktericidní do 30 min., fungicidní do 30 min., protikvasinkové do 10 min.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.