ProfiCleaners - solvent

ProfiCleaner Graffiti gel

KOUPIT u našeho prodejce


Odstraňovač starých nátěrů, barev, laků a lepidel

ProfiCleaner Graffiti gel je rychlý a velmi intenzivní odstraňovač nátěrů, laků a lepidel. Dosahuje výborných výsledků při odstraňování velmi odolných nánosů jako jsou například akrylové nátěry, graffiti nebo asfaltové emulze. Přípravek se vyznačuje výbornou smáčivostí, optimální rychlostí odpařování a snadnou aplikací. Má výborné penetrační a krycí vlastnosti. Narozdíl od běžných intenzivních čističů a rozpouštědel je biologicky odbouratelný, není karcinogenní a nezatěžuje životní prostředí.

Přípravek je určen pro domácí i profesionální použití.

 • Snadno odstraňuje zbytky laků, lepidel, graffiti i asfaltové emulze
 • Výborná smáčivost
 • Snadná aplikace
 • Není karcinogenní
 • Je biologicky odbouratelný

Použití: Přípravek ProfiCleaner Graffiti gel byl vyvinut k odstraňování graffiti, zbytků lepidel, akrylových, alkydových, alkyl-uretanových, vinylových i polyesterových barev, včetně barev používaných v průmyslu. Je ideálním pomocníkem při přípravě povrchu na aplikaci nano ochrany. 

Číst dál...

ProfiCleaner Orange

KOUPIT u našeho prodejce


Univerzální čistič zbytků barev, vosků a lepidel

ProfiCleaner Orange je rychlý a bezpečný odmašťovač určený pro použití v průmyslu a strojírenství. Přípravek obsahuje přírodní terpeny (vysoce aktivní citrusové oleje), které výborně odstraňují zbytky maziv, vosků a lepidel. Nahrazuje odmašťovače, jako jsou trichlór, perchlór, aceton, isopropylalkohol, benzíny a ředidla. Je biologicky odbouratelný, splňuje veškerá bezpečnostní kritéria, jeho používání je bezpečné a nezatěžuje životní prostředí. Jeho aplikace je snadná, přípravek se rychle odpařuje (7-9 minut) a je vysoce přilnavý.

Přípravek je určen pro domácí i profesionální použití.

 • Přípravek je bezpečný, nezatěžuje životní prostředí
 • Obsahuje směsi vysoce aktivních citrusových olejů
 • Splňuje bezpečnostní kritéria

Použití: Přípravek ProfiCleaner Orange snadno odstraňuje minerální, rostlinná a živočišná maziva, konzervační oleje a vosky, lepidla, inkousty, barvy, tmely, zbytky lepidel, tmelů, barev a další velmi odolné nečistoty. Je ideálním pomocníkem při přípravě povrchu na aplikaci nano ochrany.

Číst dál...

ProfiCleaner Forte

KOUPIT u našeho prodejce


Univerzální extra silný odstraňovač starých nátěrů, barev, laků a lepidel

ProfiCleaner Forte je rychlý a bezpečný odmašťovač, svým složením zcela odlišný od klasických jedovatých čističů na bázi uhlovodíků a ředidel. Je biologicky odbouratelný,  splňuje veškerá bezpečnostní kritéria, jeho používání je bezpečné a nezatěžuje životní prostředí. Jeho aplikace je snadná, přípravek se rychle odpařuje (2-3 minuty) a je vysoce přilnavý. Nahrazuje odmašťovače jako jsou aceton, líh (isopropylalkohol), benzíny a ředidla.

Přípravek je určen pro domácí i profesionální použití.

 • Přípravek je bezpečný, nezatěžuje životní prostředí
 • Splňuje bezpečnostní kritéria
 • Snadná a rychlá aplikace

Použití: Přípravek ProfiCleaner Forte snadno odstraňuje minerální, rostlinná a živočišná maziva, konzervační oleje a vosky, lepidla, inkousty, barvy, tmely, zbytky lepidel, barev, asfaltu a další velmi odolné nečistoty. Je ideálním pomocníkem při přípravě povrchu na aplikaci nano ochrany.

Číst dál...

NanoCleaner

KOUPIT u našeho prodejce


Čistič s obsahem 70% isopropylalkoholu na neporézní povrchy

NanoCleaner je extra účinný univerzální čistící a odmašťovací přípravek určený k čistění neporézních povrchů. Dokonale odstraňuje mastnotu, prach, minerální usazeniny, šmouhy a další odolné nečistoty, aniž by docházelo k poškození materiálu nebo změnám lomu světla. Přípravek byl vyvinut k čištění skel, speciálních citlivých plastů, vysoce lesklých ploch a dalších hladkých povrchů. 

Přípravek je vhodný pro využití v domácnostech i ve veřejných a profesionálních provozech.

 • Efektivně odstraňuje mastnotu, minerální usazeniny a další odolné nečistoty
 • Nezanechává šmouhy
 • Univerzální použití na všechny neporézní povrchy
 • Vhodný jako čistič před aplikací nano ochrany

Použití: Přípravek NanoCleaner dosahuje výborných výsledků jako odmašťovač před lepením samolepek nebo nanášením barev. Byl vyvinut zejména pro aplikaci na kompozitní materiály jako jsou sklo, křišťálové sklo, keramika a většina plastů a elastomerů. Je vhodný k čištění elektronických zařízení - elektrických kontaktů (například u paměťových karet), magnetických hlav u páskových a disketových mechanik, čoček laserů u optických mechanik (CD, DVD), k odstraňovaní teplovodné pasty z CPU apod. Používá se i k čištění LCD a skleněných obrazovek (s určitým rizikem pro antireflexní vrstvu na povrchu obrazovky), hudební obchody s ním často leští bazarové nebo poškrábané gramofonové desky. Čistí se s ním bílé tabule a odstraňují nechtěné inkoustové značky (s rizikem poškození povrchu). Používá se i k čištění zbraní. Též dobře odstraňuje šmouhy, špínu a otisky prstů z mobilních telefonů a tabletů. Je účinný při odstraňování zbytků lepidel po nálepkách. Lze ho použít i pro odstraňování skvrn z většiny látek, dřeva, bavlny apod.

Číst dál...