ProfiCleaners - solvent

ProfiCleaner Graffiti gel

Koupit    Seznam složek    Technický list ČJ


Odstraňovač starých nátěrů, barev, laků a lepidel

ProfiCleaner Graffiti gel

ProfiCleaner Graffiti gel je specificky vyvinutý produkt s univerzální účinností pro ekonomické odstraňování barev a laků. Je ideální k vysoce efektivnímu a ekonomickému odstraňování široké škály nátěrů (včetně GRAFFITI), ale také asfaltové emulze! Má větší zakrývací a penetrační schopnost než většina tradičních odlakovačů. Přípravek se vyznačuje jedinečnou SMÁČIVOSTÍ, optimální rychlostí odpařování a snadnou aplikací, bez nebezpečných faktorů. Díky těmto vlastnostem patří mezi unikátní produkty na trhu. Použitím ProfiCleaner Graffiti gel se vyhnete jedovatým, karcinogenním a extrémně hořlavým ředidlům. 

Garantujeme, že výrobek neobsahuje metylenchlorid, který je klasifikován jako KARCINOGENNÍ R 40.

Použití: ProfiCleaner Graffiti gel slouží speciálně k odstranění graffiti, jako jsou například akrylové, alkydové, alkyd-uretanové, vinylové, polyesterové jedno a dvousložkové barvy používané v průmyslu. Prostředek ProfiCleaner Graffiti gel výrazně zlepšuje ekonomické (nízké ztráty odpařováním), pracovní (velmi snadná aplikace), a hlavně bezpečnostní podmínky.

Číst dál...

ProfiCleaner Orange

Koupit     Seznam složek    Technický list ČJ


Univerzální čistič pro odstraňování barev, vosků a lepidel

OBR ProfiCleaner Orange

ProfiCleaner Orange je rychlý odmašťovací a odstraňovací přípravek určený pro použití v průmyslu a strojírenství. Jeho fyzikálně-chemické charakteristické vlastnosti jsou přímo srovnatelné s chlorovanými rozpouštědly. Kapalina nahrazuje odmašťovače, jako jsou trichlor, perchlor, aceton, líh (isopropyl alkohol), benzíny a ředidla. Jejím používáním se vyhnete jedovatým, nebezpečným a vysoce hořlavým ředidlům. ProfiCleaner Orange je bezezbytkový odmašťovač s vysokou odmašťovací silou, optimálním odpařováním (7–9 min.), výrazným zlepšením přilnavosti k povrchu a unikátním povrchovým napětím. Přípravek je biologicky odbouratelný. ProfiCleaner Orange výrazně zlepšuje bezpečnostní a pracovní podmínky a chrání životní prostředí.

Použití: Výhoda ProfiCleaner Orange je v mikroemulzním obsahu přírodních terpenů (směs prvotřídních vysoce aktivních mikro-emulzních citrusových olejů), které výborně odstraňují emulzní oleje a konzervace. Přípravek také odstraňuje a odmašťuje minerální, rostlinná a živočišná maziva, oleje, konzervační oleje a vosky, lepidla, inkousty, barvy, tmely, pryskyřice a těžce odstranitelné nečistoty.

Číst dál...

ProfiCleaner Forte

Koupit     Seznam složek    Technický list ČJ


Univerzální extra silný odstraňovač starých nátěrů, barev, laků a lepidel

ProfiCleaner Forte

ProfiCleaner Forte je syntetický hydrokarbon vyvinutý jako rychlý a bezpečný odmašťovač, zcela odlišný od klasických uhlovodíků a ředidel. Jeho používáním se vyhnete jedovatým, nebezpečným a vysoce hořlavým ředidlům. ProfiCleaner Forte je bezezbytkový odmašťovač s vysokou odmašťovací silou, RYCHLÝM odpařováním (2–3 minuty), výrazným zlepšením přilnavosti k povrchu a s unikátním povrchovým napětím. Přípravek je biologicky odbouratelný. Prostředek výrazně zlepšuje bezpečnostní a pracovní podmínky a chrání životní prostředí. ProfiCleaner Forte odpovídá veškerým bezpečnostním kritériím a tím se odlišuje od běžných odmašťovačů a odstraňovačů vyrobených na bázi jedovatých, toxických a hořlavých rozpouštědel nebo agresivních vodných směsí.

Použití: Odstraňuje a odmašťuje minerální, rostlinná a živočišná maziva, oleje, konzervační oleje a vosky, lepidla, inkousty, barvy, tmely a těžce odstranitelné nečistoty (zbytky  nevytvrdlých lepidel, tmelů, barev a laků) před další povrchovou úpravou. Přípravek řeší toxikologické a environmentální problémy. Je náhradou za odmašťovače, jako jsou aceton, líh (isopropyl alkohol), benzíny a ředidla.

Číst dál...

NanoAB Cleaner

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Čistič s obsahem isopropylalkoholu odstraňující bakterie, viry a plísně

 

NanoAB Cleaner je čistič s obsahem nově vyvinutého víceúčelového kationtového polymeru a isopropylalkoholu, který se používá jako dezinfekční prostředek. Jedná se o vysoce efektivní baktericid, virucid, fungicid. Lze jej úspěšně používat tam, kde je kladen důraz na každodenní čistotu s efektivní antibakteriální ochranou. Povrch ošetřený přípravkem NanoAB Cleaner vykazuje následující vlastnosti: ihned odstraňuje bakterie, viry, zárodky plísní. NanoAB Cleaner následně povrch chrání před vznikem bakteriálních a virových ložisek po dobu několika dní až týdnů v závislosti na okolním prostředí.

Použití: NanoAB Cleaner je vhodný pro každodenní ošetření různých typů materiálů, jako jsou např. sklo (telefony, tablety, okna, výlohy, solária, sprchové zástěny, zimní zahrady, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby, keramické fasády), polykarbonát (sprchové zástěny, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, wellness, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy (kuchyňská dvířka, ledničky, kancelářské stoly), kov (nerezové dřezy, vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy) apod.

Číst dál...

NanoCleaner

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Čistič s obsahem 70% isopropylalkoholu na neporézní materiál

NanoCleaner

NanoCleaner je čistič určený k čistění povrchů neporézních materiálů. Dokonale odstraňuje mastnoty, oleje, tuky a jiné druhy nečistot z tvrdých povrchů, skla a speciálních citlivých plastů beze změny lomu světla (nedělá šmouhy).

Použití: Přípravek se používá jako odmašťovač před lepením samolepek, nanášením barev atd. Vhodný je zejména pro aplikaci na materiály, jako jsou kompozitní materiály, sklo, keramika a většina plastů a elastomerů. Příkladem může být použití na čištění obrazovek, monitorů, LCD displejů a monitorů, scan skel – kopírovacích, promítacích a tiskařských strojů, senzorů, snímačů a dalších obdobných povrchů, čištění skla a křišťálového skla, optických zařízení – kamer, snímacích, měřicích a detekovacích zařízení, v laboratořích čištění čirého skla a plastů na skeletech strojů.

Číst dál...