NanoCleaner

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Čistič s obsahem 70% isopropylalkoholu na neporézní materiál

NanoCleaner

NanoCleaner je čistič určený k čistění povrchů neporézních materiálů. Dokonale odstraňuje mastnoty, oleje, tuky a jiné druhy nečistot z tvrdých povrchů, skla a speciálních citlivých plastů beze změny lomu světla (nedělá šmouhy).

Použití: Přípravek se používá jako odmašťovač před lepením samolepek, nanášením barev atd. Vhodný je zejména pro aplikaci na materiály, jako jsou kompozitní materiály, sklo, keramika a většina plastů a elastomerů. Příkladem může být použití na čištění obrazovek, monitorů, LCD displejů a monitorů, scan skel – kopírovacích, promítacích a tiskařských strojů, senzorů, snímačů a dalších obdobných povrchů, čištění skla a křišťálového skla, optických zařízení – kamer, snímacích, měřicích a detekovacích zařízení, v laboratořích čištění čirého skla a plastů na skeletech strojů.

Očištěný podklad doporučujeme kombinovat s NANO ochranou povrchu, na kterém se po aplikaci vytvoří ultratenká hydrofobní vrstva s ochranou proti následnému znečištění oleji a mastnotou, zajišťující snížení následného usazování povlaků a nečistot.

NanoAplikace pro následné použití:

NanoGlass – nanoimpregnace skla, keramiky
NanoPaint - nanoimpregnace lakovaných materiálů a plastů
NanoMetal – nanoimpregnace kovů
Nano4Car - aplikační set pro auto-moto
Nano4Home - aplikační set pro domácnost
Nano AntiSlip Keramika – antiskluzový nátěr

Způsob aplikace: NanoCleaner aplikujte rozprašovačem nebo přímo na aplikační utěrku. Aplikujte na znečištěnou plochu, nechte působit, následně setřete a nechte uschnout. V případě velkého znečištění nechte přípravek působit déle. Při práci používejte gumové ochranné rukavice a dodržujte hygienické předpisy. Při práci nejezte ani nepijte.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.