NanoRevital SET

Koupit     Technický list ČJ


Aplikační set určený k renovaci a následné ochraně autolaku

 

Aplikační balení NanoRevital SET obsahuje ucelený systém přípravků určených k hloubkovému čištění, hloubkové renovaci a následné nanoochraně lakovaných povrchů dopravních prostředků. S NanoRevital setem dokážete díky revoluční technologii zrenovovat povrch a rozjasnit barvy karoserie Vašeho vozu. Na povrchu ošetřeném NanoRevital SETem se po aplikaci vytvoří ultra tenká neviditelná hydrofobní vrstva s ochranou proti následnému znečištění, jako jsou otisky rukou, usazeniny minerálních a vápenatých povlaků, stopy vlivu oxidace, ale také proti poškrábání a nárazům. Ošetřený povrch bude po aplikaci velmi odolný proti vlivu chemických čisticích prostředků. Svým hydrofobním efektem přípravek chrání ošetřený povrch před vlivy vody. Díky antistatickému účinku aplikace výrazně usnadňuje následné čištění povrchu, bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií.

  • Snadná aplikace bez nutnosti použití leštičky laku
  • Aplikace na povrchu vytváří vysoký lesk a hedvábný efekt 
  • Ošetřený povrch je odolný proti mikro poškrábání a nárazům
  • Vynikající ochrana povrchu proti vlivu UV záření
  • Prevence ošetřeného povrchu proti znečištění
  • Aplikace díky retrakci vody usnadňuje následné čištění ošetřeného povrchu
  • Aplikace výrazně prodlužuje životnost ošetřeného povrchu
  • Zvýšená odolnost povrchu při mytí v myčkách a při čištění vysokotlakem
  • Atraktivní balení pro přímé použití s vydatností až na 10 m2

Použití: NanoRevital SET poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu pro povrchy, jako jsou např. karoserie aut, čtyřkolek, motocyklů apod

Příprava podkladu: Pro úspěšný výsledek aplikace je nutné dodržet předepsaný pracovní postup. Pracujte při teplotách vyšších než 15 °C. Přípravek není vhodné aplikovat na plochy rozpálené od slunečního záření (teplota plochy by neměla přesáhnout 30 °C). Pracujete-li venku, nepracujte za deště nebo mrholení. Pro aplikaci volte takové počasí, aby 3–4 hodiny po aplikaci nebyla ošetřená plocha vystavena vlivu vody.

Způsob aplikace: Na každý přípravek použijte pro aplikaci jednu přiloženou utěrku z netkané textilie. 

Pro odstranění nečistot doporučujeme tyto vysoce účinné čističe z řady ANKER CLEANERS:

AquaCleaner Bug – odstraňovač hmyzu
NanoCleaner – čistič s obsahem 70% isopropylalkoholu na neporézní materiál
NanoShampon – autošampon s obsahem nanočástic
NanoShampon+– autošampon s obsahem nanočástic pro ruční a tlakové mytí

1. Povrch je před aplikací zapotřebí dokonale vyčistit, odmastit a odstranit volné nečistoty. Pro tento krok použijte NanoShampon v poměru: 30–50 ml/10 litrů teplé vody,  při vysoké znečištění: 50–150 ml/10 litrů teplé vody. Nechte 5 minut odstát. Následně povrch důkladně umyjte a vysušte! Je-li povrch i nadále špinavý, postup opakujte.

2. Je-li ošetřovaná plocha dokonale vyčištěna a odmaštěna, aplikujte přípravek NanoRevital. Před použitím přípravek důkladně promíchejte. Přípravek aplikujte na povrch rovnoměrně krouživými pohyby a následně nechte zavadnout. Poté ošetřený povrch vyleštěte do sucha. Doporučujeme přípravek aplikovat vždy na menší plochu (cca 30x30 cm) a ihned dokonale rozleštit přiloženou mikro utěrkou. Takto postupujte systematicky po povrchu.

3. Následně aplikujte přípravek NanoPoliture. Před použitím důkladně promíchejte. Aplikujte rovnoměrně, krouživými pohyby po povrchu a nechte zavadnout, poté vyleštěte do sucha. Doporučujeme přípravek aplikovat po menších plochách. Pro aplikaci NanoPoliture použijte čistou mikro utěrku.

Přípravek zcela zasychá a stává se vodě odolným po 3–4 hodinách po aplikaci při teplotě okolního vzduchu okolo 20 °C. Během prvních 48 hodin po aplikaci by ošetřený povrch neměl být vystaven působení chemických látek a mechanické zátěži.

Údržba: Na ošetřené povrchy doporučujeme používat čisticí přípravky z řady ANKER CLEANERS s neutrálním pH7. Nikdy nepoužívejte na ošetřené plochy abrazivní, kyselé nebo zásadité látky! Pro oživení nanovrstvy doporučujeme povrch umývat NanoShamponem. Obnova staré aplikace se provádí stejným postupem.

Ředění: NanoShampon ředíme v poměru: 30–50 ml/10 litrů teplé vody, při vysoké znečištění: 50–150 ml/10 litrů teplé vody, ostatní přípravky NanoRevital a NanoPoliture jsou již připraveny k přímému použití.

NanoRevital SET obsahuje: 100 ml přípravku NanoShampon, 100 ml přípravku NanoRevital renovační nanopasta, 100 ml přípravku NanoPoliture impregnační nanopasta a 2 ks mikro utěrek. Orientační vydatnost setu je až 10 m2.

Skladování: Spotřebujte do 12 měsíců od data výroby v původním a dobře uzavřeném obalu. Skladujte při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazů využijte naši technickou podporu.