NanoShampon

Koupit    Seznam složek    Technický list ČJ


Nano-šampon pro ruční mytí s ochrannou vrstvou - ultra koncentrát

 NanoShampon2

NanoShampon je produkt specificky vyvinutý jako NANO čistič, ochrana a obnova vzhledu povrchu. V jediném úkonu produkt obnovuje a renovuje lesk, vytváří ochranu proti zašpinění a aplikovanou vrstvu polymerizuje do antistatického brilantního finálního povrchu. Povrch je nádherně vyleštěný bez mechanické námahy a vytvoří se na něm ultratenká hydrofobní metalicky lesklá vrstva s ochranou proti následnému znečištění a otiskům, se sníženým usazováním minerálních a vápenatých povlaků. NanoShampon zajišťuje vysoce efektivní čištění a odstraňuje biologické nečistoty v podobě minerálních a syntetických tuků a olejů, mastných i běžných nečistot (hmyz apod.) včetně silikonové vazelíny.

  • Vysoce účinný čistič 
  • Dokonale odstraňuje ulpělé nečistoty včetně silikonové vazelíny
  • V jednom kroku čistí a zároveň oživuje barvu ošetřeného podkladu
  • Chrání před usazováním nečistot 
  • Usnadňuje následné čištění

Očištěný podklad doporučujeme kombinovat s NANO ochranou povrchu, na kterém se po aplikaci vytvoří ultratenká hydrofobní vrstva s ochranou proti následnému znečištění oleji a mastnotou, zajišťující snížení následného usazování povlaků a nečistot.

NanoAplikace pro následné použití:

NanoGlass – nanoimpregnace autoskla a polykarbonátu
NanoPaint – nanoimpregnace autolaků a různých typů plastů
NanoMetal – nanoimpregnace různých typů kovů
NanoRevital – renovační nanopasta
NanoPolitura – impregnační nanopasta
NanoWax – nanovosk
Nano4Car set - aplikační nanoset pro AUTO-MOTO
NanoRevital set - renovační nanoset pro AUTO-MOTO

Příprava podkladu: Pro úspěšný výsledek aplikace je zapotřebí dodržet předepsaný pracovní postup. Pracujte při teplotách vyšších než 15 °C.

Ředění: Běžné dávkování: 30–50 ml/10 litrů vody, vysoké znečištění: 50–150 ml/10 litrů vody. Přípravek doporučujeme používat v kombinaci s teplou vodou. Tím zvýšíme jeho čistící a mycí schopnosti.

Způsob aplikace: Roztok nechte 5 minut odstát. Zředění výrobku volíme v závislosti na tloušťce a množství nečistot, které mají být odstraněny. Před aplikací povrch navlhčete. Při teplotě roztoku okolo 60 °C výrazně zvýšíte účinnost aplikace. Pro aplikaci doporučujeme používat houbu, bavlnu nebo mikrovlákno. Po ručním mytí nechte roztok 5 min. působit a pak důkladně opláchněte čistou vodou. Nechte zaschnout. Roztok nezanechává stopy po oplachování. V případě potřeby postup opakujte.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.