NanoWax

Koupit     Technický list ČJ


Nano-přípravek určený pro vytvoření hydrofobní povrchové ochrany neporézního materiálu - ULTRA KONCENTRÁT

OBR NanoWax 

NanoWax je vyroben na bázi fluorových polymerů. Vhodný je zejména pro údržbu a renovaci starých a zašlých barev a laků. Na kovových, silně zatěžovaných površích obnovuje jejich lesk, rozjasňuje barvy a zároveň je chrání. V jediném úkonu čistí, odstraňuje stopy oxidace, obnovuje lesk a jas a následně chrání ošetřený povrch. Na povrchu se vytvoří ultratenká, plně transparentní, neviditelná, hydrofobní, vodoodpudivá vrstva s ochranným účinkem proti následnému znečištění, otiskům rukou, usazování minerálních a vápenatých povlaků, oxidaci a také proti poškrábání a stopám nárazů. Prostředek je velmi odolný proti chemickým čisticím prostředkům. Svým hydrofobním účinkem chrání ošetřený povrch před vlivem vody, špíny a znečištění. Díky antistatickému účinku výrazně usnadňuje také následnou údržbu, bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií.

  • Dlouhodobá kvalitní ochrana
  • Vynikající ochrana proti UV záření
  • Vytváří vysoký lesk a hedvábný povrch 
  • Účinná prevence proti špíně a znečištění
  • Výrazně prodlužuje dobu, po kterou je ošetřený povrch čistý
  • Díky retrakci vody usnadňuje následnou údržbu
  • Ošetřený povrch je odolnější při mytí v myčkách a při čištění vysokotlakem 
  • Jednoduchá a snadná aplikace přípravku

Použití: NanoWax poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu ploch, jako jsou konstrukce, ochranné díly, strojní zařízení, střechy, skeletové díly, průmyslové díly, vybavení speciálních pracovišť, dále karoserie aut, autobusů, MHD, vlaků, lodí, stavebních zemědělských strojů apod

NanoWax se dodává jako ultra koncentrát pro profesionální použití.

Způsob aplikace: Povrch je nutné před aplikací NanoWax dokonale vyčistit a odmastit! 

Pro odstranění nečistot doporučujeme tyto vysoce účinné čističe z řady ANKER CLEANERS:

AquaCleaner Bug – odstraňovač hmyzu
NanoCleaner – čistič s obsahem 70% isopropylalkoholu na neporézní materiál
NanoShampon – autošampon s obsahem nanočástic
NanoShampon+– autošampon s obsahem nanočástic pro ruční a tlakové mytí

Příprava podkladu: Pro úspěšný výsledek aplikace je zapotřebí dodržet předepsaný pracovní postup. Pracujte při teplotách vyšších než 15 °C.

Způsob aplikace: Před použitím je nutné prostředek naředit do 5–7% roztoku s vodou (na 1 litr vody 50–70 ml přípravku). Může být použita voda z vodovodního řadu, ale nejlepších výsledků a největší účinnosti prostředek dosahuje, pokud je naředěn destilovanou, demineralizovanou nebo deionizovanou vodou. Tam, kde je požadován velmi čistý povrch, je zapotřebí použít demineralizovanou nebo deionizovanou vodu. Voda z vodovodního řadu obsahuje rozpuštěné soli, které po zaschnutí kapek vytváří na povrchu skvrny. Před použitím přípravek důkladně promíchejte. Aplikaci provádějte rozprašovačem nebo utěrkou z netkané textilie a následně rozetřete krouživými pohyby rovnoměrně po povrchu (nechte  zaschnout!). Poté vytřete do sucha, případně můžete povrch vyleštit.

Ředění: Doporučené ředění 5–7% roztoku s vodou (na 1 litr vody 50–70 ml přípravku). Doporučujeme ředění s destilovanou či demineralizovanou vodou.

Skladování: Spotřebujte do 12 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.