NanoAB Protect

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Bezchlórová chemie odstraňující bakterie, viry a plísně

OBR NanoAB Protect

NanoAB Protect je druh nově vyvinutého víceúčelového kationtového polymeru, který je používán jako aktivní dezinfekční prostředek. Jedná se o vysoce efektivní baktericid, virucid, fungicid. Neobsahuje alkohol, chlor, aldehydy, fenoly, toxické látky a není dráždivý. Úspěšně je používán ve zdravotnictví, v textilním a potravinářském průmyslu, v oblasti úpravy a hygienického zabezpečení vod a povrchů materiálů. NanoAB Protect je nehořlavý, nekorozivní přípravek nahrazující běžné dezinfekční produkty na bázi chloru. Ošetření povrchu přípravkem NanoAB Protect okamžitě odstraňuje zápach, aktivně ničí bakterie, viry, zabraňuje vzniku plísní. NanoAB Protect následně povrch chrání před vznikem bakteriálních a virových ložisek po dobu několika dní až týdnů v závislosti na okolním prostředí.

Použití: NanoAB Protect je vhodný pro každodenní ošetření různých typů materiálů, jako jsou např. sklo (okna, výlohy, solária, sprchové zástěny, zimní zahrady, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby, keramické fasády), polykarbonát (sprchové zástěny, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, wellness, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy (kuchyňská dvířka, ledničky, kancelářské stoly), dřevo (pracovní desky, jídelní stoly, sauny, dřevěná lehátka), kov (nerezové bazény, vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy), textilie (pelíšky domácí zvířat, dětské sedačky, pracovní oděvy, zavazadla).

NanoAB Protect lze aplikovat na povrch již ošetřený NANO impregnací. Kombinací produktů Nano4you a NanoAB Protect získáte ultratenkou hydrofobní vrstvu s antibakteriální ochranou.

NANO impregnace kompatibilní s NanoAB Protect:

Nano4Car=NanoOne – nanoimpregnace neporézního materiálu 
NanoGlass – nanoimpregnace skla, keramiky
NanoPaint – nanoimpregnace plastů a laků
NanoMetal – nanoimpregnace kovů

Příprava podkladu: Pro úspěšný výsledek aplikace je nutné dodržet předepsaný pracovní postup. Pracujte při teplotách vyšších než 15 °C. Plochy, které chcete chránit, musí být zbavené všech nečistot a stop mycích přípravků a musí být zcela suché. Přípravek není vhodné aplikovat na rozpálené plochy, např. od slunečního záření (teplota ošetřované plochy by neměla přesáhnout 30 °C). Pokud pracujete venku, nepracujte za deště nebo mrholení. Volte takové počasí, aby po dobu 3–4 hodin po aplikaci nebyla ošetřená plocha vystavena vlivu vody.

Pro odstranění nečistot doporučujeme tyto vysoce účinné čističe z řady ANKER CLEANERS:

NanoCleaner – čistič s obsahem s 70% isopropylalkoholu na neporézní materiál
AquaCleaner C310 – odstraňovač vodního kamene
AquaCleaner A50-K – vysoce účinný čistič skla, keramiky, plastu a kovu
NanoAB Cleaner - Čistič s obsahem isopropylalkoholu odstraňující bakterie, viry a plísně
NanoAB CleanUp-K – dezinfekční čisticí přípravek

Způsob aplikace: Přípravek je určený k přímému použití, dále se již neředí! Naneste přípravek NanoAB Protect na ošetřovaný povrch a nechejte působit min. 30 minut. U materiálů, které budou ve styku s potravinami, následně opláchněte čistou vodou.

Účinky: baktericidní do 30 min., fungicidní do 30 min., protikvasinkové do 10 min.

Ředění: Kapalina se neředí. Dodává se již připravená k přímému použití.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazů využijte naši technickou podporu.