NanoFoam

Koupit     Technický list ČJ


Multifunkční nano-pěna s vysokým čisticím účinkem na neporézní materiály s funkcí proti zamlžování

NanoFoam 2

NanoFoam je specificky vyvinutý bezrozpouštědlový čistič na bázi rostlinných derivátů, které zanechávají ošetřený povrch zcela beze šmouh a stop. Přípravek na ošetřeném povrchu obnovuje lesk a dlouhodobě chrání ošetřený povrch před zamlžováním a znečištěním a svým hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čištění. Ve většině případů zabraňuje vzniku vápenatých a minerálních usazenin. Přípravek je vysoce efektivní a vytváří ekonomickou ochranu s velice jednoduchým odstraňováním nečistot.

  • Kapalina je biologicky odbouratelná a bezpečná
  • Neobsahuje jedovaté, karcinogenní a toxické látky
  • Přípravek je vysoce účinný čistič a ochrana v jednom
  • Aplikace vytváří unikátní povrch s vynikající prevencí proti zamlžení
  • Přípravek se rychle odpařuje a nezanechává na ošetřeném povrchu mastný film

Použití: NanoFoam byl vyvinut jako čistič a ochrana v jednom. Je vhodný pro použití na sklo, nerez, ocel, smalt, citlivé syntetické materiály, polykarbonáty, plexiskla apod.

Způsob aplikace: Pro úspěšný výsledek aplikace je zapotřebí dodržet předepsaný pracovní postup. Přípravek aplikujte při teplotách vyšších než 10 °C. Není vhodné aplikovat přípravek na plochy rozpálené od slunečního záření (teplota plochy by neměla přesáhnout 30 °C). Pokud budete pracovat venku, nepracujte za deště nebo mrholení. Volte takové počasí, které umožní, aby 3–4 hodiny po nanesení přípravku ošetřená plocha nepřišla do styku s vodou. Sprej před použitím řádně protřepejte. NanoFoam nanášejte rovnoměrně v jedné vrstvě a v dostatečném množství. Důkladně rozetřete. Přípravek lze nanášet hadříkem nebo papírovou utěrkou. 

Pro získání ochrany proti zamlžování je nutné přípravek nanést na povrch a rozetřít. Nerozlešťovat!

Údržba: Na ošetřené povrchy používejte přípravek NanoFoam opakovaně.

Skladování: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem. Při skladování je nutno dodržovat zásady práce s hořlavinami II. třídy.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.