NanoPure

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Vodní nano-přípravek určený pro mytí, čištění a konzervaci dopravních prostředků zcela bez použití vody

NanoPure

NanoPure je revoluční přípravek na bázi nanočástic, který v jednom kroku myje, čistí, regeneruje a zároveň impregnuje vnitřní i vnější povrch dopravních prostředků. Systém tohoto čištění můžeme také nazývat jako „mytí bez vody“. Aplikace vytvoří na ošetřeném povrchu ultratenkou vrstvu nanovosku s hydrofobním efektem, tj. ochranou ošetřeného povrchu před vlivem vody a znečištění. Díky antistatickému účinku aplikace povrch výrazně odpuzuje prachové částice a usnadňuje následné čištění. NanoPure patří mezi nejšetrnější a vysoce ekologické produkty na našem trhu.

  • Náhrada bězných cockpitových přípravků s obsahem silikou
  • Kapalina je biologicky odbouratelná a bezpečná
  • Neobsahuje žádné nebezpečné látky ani varovné symboly 
  • Šetří spotřebu vody a tím životní prostředí
  • Přípravek je vysoce účinný čistič a ochrana v jednom
  • Obnovuje a zároveň rozjasňuje povrch ošetřeného materiálu
  • Ošetřený povrch vykazuje antistatické vlastnosti a díky tomu omezuje usazování nečistot a usnadňuje následné čištění povrchu
  • Šetří čas potřebný k mytí vozu a prodlužuje dobu, po kterou zůstává povrch materiálu čistý

Použití: Hlavní oblastí použití jsou vozy, u kterých se vyžaduje neustálá čistota, jako jsou např.: referenční vozy, vozy obchodních zástupců, vozy taxislužby, předváděcí vozy, veteráni atd. Přípravek je vhodný pro každého automobilového nadšence. 

Příprava podkladu: Přípravek se nehodí na silně znečištěný povrch (velký nános bahna nebo zbytky sněhu a ledu). Naopak je vhodný na běžné zašpinění od prachu, vzdušné špíny, pilu a zbytků hmyzu. Vzhledem k široké škále povrchů doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost přípravku s povrchovou úpravou ošetřovaného materiálu.

Způsob aplikace: Aplikaci provádějte na suchý povrch při teplotě vzduchu a materiálu od 15 do 30 °C. Není vhodné aplikovat přípravek na plochy rozpálené, například od  slunečního záření. Neaplikujte přípravek za deště nebo v podmínkách, kdy se dá očekávat příchod deště. Láhev důkladně protřepejte a nastříkejte na samotný povrch materiálu. Pro aplikaci doporučujeme použít utěrku z netkané textilie. V prvním kroku odstraňte nečistoty z povrchu. Ve druhém dočistěte a vyleštěte do lesku. Přípravek zcela zasychá podle aktuálních povětrnostních podmínek do 60 minut.

Údržba: Ošetřený povrch můžete opakovaně čistit přípravkem NanoPure nebo mýt v kartáčových nebo ručních myčkách. Je nutné počítat s faktem, že po 2–3 umytích bude impregnace odstraněna. Proto doporučujeme po umytí povrch opět ošetřit přípravkem NanoPure.

Ředění: Kapalina se neředí. Dodává se již připravena k přímému použití. Před aplikací důkladně protřepejte!

Skladování: Spotřebujte do 12 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.