NanoSoft

Koupit    Technický list ČJ


Nano renovační balzám na kůži a koženku

 

NanoSoft je revoluční balzám na bázi nanočástic, který v jednom kroku renovuje a zároveň chrání kůži, koženku a jejich imitace. Přípravek vytváří na povrchu ultra tenkou nanovrstvu, která obnovuje, renovuje a zároveň chrání povrch před vnějšími vlivy. NanoSoft nahrazuje běžné přípravky, které povrch vysušují a následně poškozují. Díky antistatickému účinku aplikace povrch výrazně odpuzuje prachové částice a usnadňuje následné čištění. NanoSoft patří mezi nejšetrnější a vysoce ekologické produkty na našem trhu. Lze ho tak použít na citlivé a speciální druhy kůže.

  • Přípravek je biologicky odbouratelný a bezpečný
  • Neobsahuje žádné nebezpečné látky ani varovné symboly 
  • Obnovuje a zároveň rozjasňuje povrch ošetřeného materiálu
  • Ošetřený povrch vykazuje antistatické vlastnosti a díky tomu omezuje usazování nečistot a usnadňuje následné čištění povrchu
  • Příjemná a svěží vůně

Použití: Hlavní oblastí použití jsou tyto materiály: pravé kůže, eko kůže, koženky a jejich imitace. Vhodné na ošetření sedaček, autosedaček, křesel, bot, kabelek, batohů, kabátů, oblečení atd.

Příprava podkladu: Pro úspěšný výsledek aplikace je zapotřebí dodržet předepsaný pracovní postup. Pracujte při teplotách vyšších než 15 °C. Plochy, které chcete chránit, musí být zcela čisté, zbavené všech nečistot a stop mycích přípravků a musí být zcela suché. Přípravek není vhodné aplikovat na plochy rozpálené od slunečního záření (teplota ošetřované plochy by neměla přesáhnout 30 °C). Před aplikací je nutné povrch důkladně vyčistit.

Pro odstranění nečistot doporučujeme tyto vysoce účinné čističe z řady ANKER CLEANERS:

AquaCleaner Textil - čistič textilu a kůže

Způsob aplikace: Aplikaci provádějte na suchý povrch při teplotě vzduchu a materiálu od 15 do 30 °C. Není vhodné aplikovat přípravek na plochy rozpálené, například od slunečního záření. Neaplikujte přípravek za deště nebo v podmínkách, kdy se dá očekávat příchod deště. Láhev důkladně protřepejte a nanášejte na samotný povrch materiálu. Aplikujte rovnoměrně krouživými pohyby po povrchu a nechte zavadnout, poté vyleštěte do sucha. Přípravek zcela zasychá podle aktuálních povětrnostních podmínek do 60 minut.

Údržba: Na ošetřené povrchy doporučujeme používat čisticí přípravky z řady ANKER CLEANERS s neutrálním pH 7. Nikdy na ošetřené plochy nepoužívejte kyselé nebo zásadité látky! Pro oživení nanovrstvy doporučujeme povrch občas odmastit přípravky NanoAB Cleanup nebo AquaCleaner Textil. Obnova staré aplikace se provádí stejným postupem.

Ředění: Kapalina se neředí. Dodává se již připravena k přímému použití. Před aplikací důkladně protřepejte.

Skladování: Spotřebujte do 12 měsíců od data výroby. Skladujte v původním a dobře uzavřeném obalu při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazu využijte naši technickou podporu.