Nano AntiOdor

Koupit     Technický list ČJ


Neutralizátor pachu s okamžitým efektem

Nano AntiOdor  

Nano AntiOdor nebyl vytvořen za účelem zápach překrývat, ale zničit ho rozložením (disociací) molekul pachu, jejich následným zabalením (izolováním a navázáním na molekuly) a úplným rozložením, čímž je zamezeno jejich dalšímu šíření prostorem. Po rozložení molekul pachu nastupuje příjemná „neidentifikovatelná“ stabilní vůně, která navozuje pocit čistého prostředí, s vynikajícím dlouhodobým účinkem. Tímto se prostředek výrazně liší od produktů, které zápach pouze „překrývají“.

  • Dlouhodobá antipachová ochrana
  • Absolutně nezávadné
  • Jednoduchá a snadná aplikace                            

Použití: Hlavní použití pro neutralizaci pachů a osvěžení je v oblasti průmyslových prostor, aquaparků, wellness a sportovních zařízení, vstupních a provozních hal, hotelů, restaurací, toalet, šaten, kuchyní, zdravotnictví, sanitárních zařízení, v místech s obuví, v potravinářství, veřejných prostorech, domácnostech, kuřáckých prostorách, autech a na dalších místech, kde je potřeba udržovat čisté a svěží prostředí. Další oblastí použití je odstranění zápachu po zvířatech.

Způsoby aplikace:

Aplikace rozprašovačem: aplikujte přímo na stěny, nábytek (i dřevěný), na textilní čalounění, koberce, podlahy, závěsy a žaluzie. Přípravek se zcela odpaří a po odpaření nezanechává zbytky ani skvrny, v ošetřeném prostoru zanechá pouze příjemnou vůni.

Aplikace postřikem: ruční aplikátory nízkotlakým postřikem.

Aplikace do klimatizací a rozvodů vzduchu: můžete přidat do přisávání klimatizací a rozvodů vzduchu.

Aplikace do vody: můžete přidat do mycího roztoku, kde zvyšuje parfemační účinek při čištění, mopování nebo vytírání; lze jej také použít samostatně do vody.

Skladování: Spotřebujte do 12 měsíců od data výroby v původním a dobře uzavřeném obalu. Skladujte při teplotě od 5 do 30 °C, chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Odvolání: Informace v tomto technickém listu se opírají o naše nejlepší znalosti a praktické zkušenosti. Vzhledem k tomu, že výrobek je používán mimo dosah naší kontroly, nemůžeme zaručit jeho správné použití. Výrobce neručí za případné škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním. Proto dodržujte aplikační postup a v případě dotazů využijte naši technickou podporu.