O nás

O NÁS 

ANKER LOGO CZ

ANKER technology s.r.o. je vysoce specializovaná výrobní a obchodní společnost, která se dlouhodobě orientuje na problematiku ochrany a údržby povrchů materiálů. Za tímto účelem aktivně využíváme spolupráci odborníků a výzkumných laboratoří v rámci EU. Naše produktové portfolio vychází z dlouhodobých zkušeností odborníků v daných oborech a inovativních výzkumů sloužících k nacházení nových, moderních a vysoce účinných aplikačních systémů. Na vývoji nových produktů se společnost ANKER technology s.r.o. aktivně podílí.

Společnost ANKER technology s.r.o. vyvíjí a vyrábí produkty nejen pro svoji vlastní obchodní činnost, ale ve stále větší míře na základě požadavků zákazníků, kteří dále zajišťují distribuci vysokojakostních produktů společnosti ANKER technology s.r.o. pod vlastní obchodní značkou. Zákazníkům, kteří se rozhodli využít možnosti privátní značky, nabízíme nejen špičkové produkty, ale také odborné zázemí, ucelené profesionální aplikační postupy a technické poradenství.

Pro snadný nákup zboží využijte náš e-shop našeho prodejce www.nano4you.shop


NanoProfessional 

Nacházíme se v době, kdy se volný čas stává nedostupným luxusem. Snažíme se každou volnou minutu věnovat zábavnějším činnostem, než je údržba či náročný úklid. Mnohdy se dostaneme do situace, kdy zjistíme, že naše síly již nestačí. Nyní přicházíme s řešením...

Profesionální aplikační team NanoProfessional, který se specializuje na hloubkové čištění, renovaci povrchů a následnou aplikaci ochranných nanonátěrůZa pomoci našich kvalitních nanoproduktů a kvalifikovaných pracovníků odstraníme nečistoty z jakýchkoli povrchů, ať je např. minerální usazeniny (vodní kámen nebo cementové výkvěty), organické nečistoty (řasy, mechy nebo lyšejníky), špína, prach, mastnota nebo graffiti atd.

Naše specializace:

Bazény, akvaparky, wellness centra, sauny, sportovní a fitness centra, relaxační a rehabilitační zařízení (lázně), bytové domy, ubytovací zařízení ( hotely a penziony), luxusní domy, stravovací nebo gastro provozy, nákupní centra, skladovací haly, výrobní prostory atd. Více informací naleznete v našich prezentacích.

A proč právě zvolit společnost Anker technology s.r.o.? 

  • nabízíme přímou demonstraci účinnosti našich služeb přímo ve Vašem provozu. Sami si zvolíte povrch se kterým si nevíte rady. Naše první informativní schůzka je nezávazná a zcela zdarma!
  • zakládáme si na profesionalním a upřímném jednání s našimi klienty
  • poskytujeme odborné poradenství také v následné údržbě nanotechnologicky ošetřených povrchů
  • v rámci aplikace se snažíme přizpůsobit Vašim časovým možnostem
  • působíme v rámci celé České a Slovenské republiky

Zaujaly Vás profesionální služby NanoProfessional více ZDE.