Interiér

Nano4Car jsou špičkové nanopřípravky pro komplexní systém ochrany dopravních prostředků. Nabízí ucelené řešení povrchové úpravy jednotlivých komponent osobních, užitkových a nákladních automobilů. Naše přípravky nahrazují svými vlastnostmi dosud používané vosky na auta, tekuté stěrače či jiné impregnace, které působí pouze krátkodobě a se značně omezeným účinkem. Nano přípravky jsou určeny pro autosklo, autolak, hliníková kola, pro ošetření plastových dílů,  atd. Svým uživatelům nabízí přidanou hodnotu v podobě snadné každodenní údržby i udržení pořádku v autě (prach, popel, otisky prstů,..). Navíc povrchy získávají vyšší lesk a odolnost proti zašpinění.

NanoPure

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Vodní nano-přípravek určený pro mytí, čištění a konzervaci dopravních prostředků zcela bez použití vody

NanoPure

NanoPure je revoluční přípravek na bázi nanočástic, který v jednom kroku myje, čistí, regeneruje a zároveň impregnuje vnitřní i vnější povrch dopravních prostředků. Systém tohoto čištění můžeme také nazývat jako „mytí bez vody“. Aplikace vytvoří na ošetřeném povrchu ultratenkou vrstvu nanovosku s hydrofobním efektem, tj. ochranou ošetřeného povrchu před vlivem vody a znečištění. Díky antistatickému účinku aplikace povrch výrazně odpuzuje prachové částice a usnadňuje následné čištění. NanoPure patří mezi nejšetrnější a vysoce ekologické produkty na našem trhu.

 • Náhrada bězných cockpitových přípravků s obsahem silikou
 • Kapalina je biologicky odbouratelná a bezpečná
 • Neobsahuje žádné nebezpečné látky ani varovné symboly 
 • Šetří spotřebu vody a tím životní prostředí
 • Přípravek je vysoce účinný čistič a ochrana v jednom
 • Obnovuje a zároveň rozjasňuje povrch ošetřeného materiálu
 • Ošetřený povrch vykazuje antistatické vlastnosti a díky tomu omezuje usazování nečistot a usnadňuje následné čištění povrchu
 • Šetří čas potřebný k mytí vozu a prodlužuje dobu, po kterou zůstává povrch materiálu čistý

Použití: Hlavní oblastí použití jsou vozy, u kterých se vyžaduje neustálá čistota, jako jsou např.: referenční vozy, vozy obchodních zástupců, vozy taxislužby, předváděcí vozy, veteráni atd. Přípravek je vhodný pro každého automobilového nadšence. 

Číst dál...

NanoTextil

Koupit     Technický list ČJ


Vodní nano-přípravek určený k impregnaci textilu a kůže

 

NanoTextil je transparentní impregnační nátěr na bázi nanočástic, který vytváří vysoce hydrofobní ochranu textilu a kůže. Ošetřený materiál je paropropusný = prodyšný a chrání ošetřený povrch před vnějšími vlivy, jako jsou např. různé druhy nečistot, voda a jiné kapalné látky. Provedená aplikace je zcela plně transparentní, bez zápachu, chemicky odolná proti přípravkům do hodnoty pH 13.

 • Kapalina je bez zápachu a je biologicky odbouratelná
 • Neobsahuje žádné nebezpečné látky (varovné symboly)
 • Ošetřený povrch zachovává původní vzhled materiálu
 • Povrch nevykazuje změnu vlastností
 • Aplikace je vysoce hydrofobní a paropropustná
 • Přípravek se nanáší pouze v jedné vrstvě
 • Spotřeba přípravku je závislá na savosti ošetřovaného materiálu v rozmezí 30–80 ml/m2

Použití: Přípravek je vhodný pro sportovní a outdorové oblečení, boty, čepice, batohy, sedací soupravy, autosedačky, koberce apod.

Číst dál...

NanoTextil Premium

Koupit     Technický list ČJ


Nano-přípravek na bázi rozpouštědel určený pro zvýšenou hydrofobní povrchovou ochranu textilu a kůže

 NanoTextil premium

NanoTextil PREMIUM je specificky vyvinutá hydrofobní / olejofobní ochrana tkané a netkané textilie, koberců, vláken apod. Na bázi fluoropolymerů vytvoří na povrchu ultratenkou hydrofobní neviditelnou vrstvu s vynikající ochranou proti znečištění, skvrnám, suchým nečistotám, vodě, oleji, mastnotě a agresivním nečistotám se samočisticím účinkem. Vytvořená vrstva znemožňuje život bakteriím, mechu, plísním a řasám a vytváří tím velmi hygienický povrch, který chrání také proti atmosférickým vlivům počasí (dešti, sněhu, mrazu), proti rozmrazovacím solím, žloutnutí, hnilobě a UV záření. Ošetřený povrch vykazuje velmi vysokou odolnost proti stárnutí textilií. Aplikace vytvoří na povrchu ochranný neviditelný film, který nemění nebo téměř nemění původní vzhled povrchu. Údržba ošetřených textilií v interiéru i v exteriéru je velice snadná, kapaliny a nečistoty stačí jen setřít. 

 • Neobsahuje jedovaté, karcinogenní ani toxické látky
 • Po aplikaci díky retrakci výrazně usnadňuje následné čištění
 • Ošetřený povrch zachovává původní vzhled materiálu
 • Povrch nevykazuje změnu vlastností
 • Dlouhodobá vynikající hydrofobní / olejofobní ochrana
 • Přípravek se nanáší pouze v jedné vrstvě
 • Spotřeba přípravku je závislá na savosti materiálu =  30–80 ml/m2

Použití: Vhodný pro zvýšenou ochranu sedacích souprav, koberců, slunečníků, markýz, stanů, autosedaček apod.

Číst dál...

NanoSoft

Koupit    Technický list ČJ


Nano renovační balzám na kůži a koženku

 

NanoSoft je revoluční balzám na bázi nanočástic, který v jednom kroku renovuje a zároveň chrání kůži, koženku a jejich imitace. Přípravek vytváří na povrchu ultra tenkou nanovrstvu, která obnovuje, renovuje a zároveň chrání povrch před vnějšími vlivy. NanoSoft nahrazuje běžné přípravky, které povrch vysušují a následně poškozují. Díky antistatickému účinku aplikace povrch výrazně odpuzuje prachové částice a usnadňuje následné čištění. NanoSoft patří mezi nejšetrnější a vysoce ekologické produkty na našem trhu. Lze ho tak použít na citlivé a speciální druhy kůže.

 • Přípravek je biologicky odbouratelný a bezpečný
 • Neobsahuje žádné nebezpečné látky ani varovné symboly 
 • Obnovuje a zároveň rozjasňuje povrch ošetřeného materiálu
 • Ošetřený povrch vykazuje antistatické vlastnosti a díky tomu omezuje usazování nečistot a usnadňuje následné čištění povrchu
 • Příjemná a svěží vůně

Použití: Hlavní oblastí použití jsou tyto materiály: pravé kůže, eko kůže, koženky a jejich imitace. Vhodné na ošetření sedaček, autosedaček, křesel, bot, kabelek, batohů, kabátů, oblečení atd.

Číst dál...

NanoFoam

Koupit     Technický list ČJ


Multifunkční nano-pěna s vysokým čisticím účinkem na neporézní materiály s funkcí proti zamlžování

NanoFoam 2

NanoFoam je specificky vyvinutý bezrozpouštědlový čistič na bázi rostlinných derivátů, které zanechávají ošetřený povrch zcela beze šmouh a stop. Přípravek na ošetřeném povrchu obnovuje lesk a dlouhodobě chrání ošetřený povrch před zamlžováním a znečištěním a svým hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čištění. Ve většině případů zabraňuje vzniku vápenatých a minerálních usazenin. Přípravek je vysoce efektivní a vytváří ekonomickou ochranu s velice jednoduchým odstraňováním nečistot.

 • Kapalina je biologicky odbouratelná a bezpečná
 • Neobsahuje jedovaté, karcinogenní a toxické látky
 • Přípravek je vysoce účinný čistič a ochrana v jednom
 • Aplikace vytváří unikátní povrch s vynikající prevencí proti zamlžení
 • Přípravek se rychle odpařuje a nezanechává na ošetřeném povrchu mastný film

Použití: NanoFoam byl vyvinut jako čistič a ochrana v jednom. Je vhodný pro použití na sklo, nerez, ocel, smalt, citlivé syntetické materiály, polykarbonáty, plexiskla apod.

Číst dál...

Nano AntiOdor

Koupit     Technický list ČJ


Neutralizátor pachu s okamžitým efektem

OBR NanoAntiOdor Car

Nano AntiOdor nebyl vytvořen za účelem zápach překrývat, ale zničit ho rozložením (disociací) molekul pachu, jejich následným zabalením (izolováním a navázáním na molekuly) a úplným rozložením, čímž je zamezeno jejich dalšímu šíření prostorem. Po rozložení molekul pachu nastupuje příjemná „neidentifikovatelná“ stabilní vůně, která navozuje pocit čistého prostředí, s vynikajícím dlouhodobým účinkem. Tímto se prostředek výrazně liší od produktů, které zápach pouze „překrývají".

 • Dlouhodobá antipachová ochrana
 • Absolutně nezávadné
 • Jednoduchá a snadná aplikace                            

Použití: Hlavní použití pro neutralizaci pachů a osvěžení je v oblasti průmyslových prostor, aquaparků, wellness a sportovních zařízení, vstupních a provozních hal, hotelů, restaurací, toalet, šaten, kuchyní, zdravotnictví, sanitárních zařízení, v místech s obuví, v potravinářství, veřejných prostorech, domácnostech, kuřáckých prostorách, autech a na dalších místech, kde je potřeba udržovat čisté a svěží prostředí. Další oblastí použití je odstranění zápachu po zvířatech.

Číst dál...

NanoAB Protect

Koupit     Seznam složek     Technický list ČJ


Bezchlórová chemie odstraňující bakterie, viry a plísně

OBR NanoAB Protect

NanoAB Protect je druh nově vyvinutého víceúčelového kationtového polymeru, který je používán jako aktivní dezinfekční prostředek. Jedná se o vysoce efektivní baktericid, virucid, fungicid. Neobsahuje alkohol, chlor, aldehydy, fenoly, toxické látky a není dráždivý. Úspěšně je používán ve zdravotnictví, v textilním a potravinářském průmyslu, v oblasti úpravy a hygienického zabezpečení vod a povrchů materiálů. NanoAB Protect je nehořlavý, nekorozivní přípravek nahrazující běžné dezinfekční produkty na bázi chloru. Ošetření povrchu přípravkem NanoAB Protect okamžitě odstraňuje zápach, aktivně ničí bakterie, viry, zabraňuje vzniku plísní. NanoAB Protect následně povrch chrání před vznikem bakteriálních a virových ložisek po dobu několika dní až týdnů v závislosti na okolním prostředí.

Použití: NanoAB Protect je vhodný pro každodenní ošetření různých typů materiálů, jako jsou např. sklo (okna, výlohy, solária, sprchové zástěny, zimní zahrady, sklokeramické a indukční desky), keramika (sanitární keramika, obklady a dlažby, keramické fasády), polykarbonát (sprchové zástěny, bazénová zastřešení), plast (vany, sprchové vaničky, wellness, dveře, zahradní nábytek, interiéry vozů), lakované povrchy (kuchyňská dvířka, ledničky, kancelářské stoly), dřevo (pracovní desky, jídelní stoly, sauny, dřevěná lehátka), kov (nerezové bazény, vodovodní baterie, nerezové výrobky, výtahy), textilie (pelíšky domácí zvířat, dětské sedačky, pracovní oděvy, zavazadla).

Číst dál...