Sport a volný čas

Nano4Home nabízí komplexní systém nano ochrany pro sektor stavebnictví a bytového designu (interiér a exteriér). Systém nano ochrany je vhodný pro materiály z přírodního i umělého kamene, betonu, skla, plastu i dřeva. Určeno také pro zámkové dlažby, lesklé i matné obklady, dlažby, fasády (hliníkové, prosklené), sanitární keramiku, skleněné dveře, skleněné obklady, sprchové kouty, plastová okna, zimní zahrady atd. Naše přípravky nahrazují svými vlastnostmi dosud používané běžné agresivní čističe, dlouhý a nákladný úklid. Stávající čisticí přípravky působí pouze krátkodobě a s omezeným účinkem.

Nano AntiOdor

Koupit     Technický list ČJ


Neutralizátor pachu s okamžitým efektem

Nano AntiOdor  

Nano AntiOdor nebyl vytvořen za účelem zápach překrývat, ale zničit ho rozložením (disociací) molekul pachu, jejich následným zabalením (izolováním a navázáním na molekuly) a úplným rozložením, čímž je zamezeno jejich dalšímu šíření prostorem. Po rozložení molekul pachu nastupuje příjemná „neidentifikovatelná“ stabilní vůně, která navozuje pocit čistého prostředí, s vynikajícím dlouhodobým účinkem. Tímto se prostředek výrazně liší od produktů, které zápach pouze „překrývají“.

 • Dlouhodobá antipachová ochrana
 • Absolutně nezávadné
 • Jednoduchá a snadná aplikace                            

Použití: Hlavní použití pro neutralizaci pachů a osvěžení je v oblasti průmyslových prostor, aquaparků, wellness a sportovních zařízení, vstupních a provozních hal, hotelů, restaurací, toalet, šaten, kuchyní, zdravotnictví, sanitárních zařízení, v místech s obuví, v potravinářství, veřejných prostorech, domácnostech, kuřáckých prostorách, autech a na dalších místech, kde je potřeba udržovat čisté a svěží prostředí. Další oblastí použití je odstranění zápachu po zvířatech.

Číst dál...

NanoSoft

Koupit    Technický list ČJ


Nano renovační balzám na kůži a koženku

 

NanoSoft je revoluční balzám na bázi nanočástic, který v jednom kroku renovuje a zároveň chrání kůži, koženku a jejich imitace. Přípravek vytváří na povrchu ultra tenkou nanovrstvu, která obnovuje, renovuje a zároveň chrání povrch před vnějšími vlivy. NanoSoft nahrazuje běžné přípravky, které povrch vysušují a následně poškozují. Díky antistatickému účinku aplikace povrch výrazně odpuzuje prachové částice a usnadňuje následné čištění. NanoSoft patří mezi nejšetrnější a vysoce ekologické produkty na našem trhu. Lze ho tak použít na citlivé a speciální druhy kůže.

 • Přípravek je biologicky odbouratelný a bezpečný
 • Neobsahuje žádné nebezpečné látky ani varovné symboly 
 • Obnovuje a zároveň rozjasňuje povrch ošetřeného materiálu
 • Ošetřený povrch vykazuje antistatické vlastnosti a díky tomu omezuje usazování nečistot a usnadňuje následné čištění povrchu
 • Příjemná a svěží vůně

Použití: Hlavní oblastí použití jsou tyto materiály: pravé kůže, eko kůže, koženky a jejich imitace. Vhodné na ošetření sedaček, autosedaček, křesel, bot, kabelek, batohů, kabátů, oblečení atd.

Číst dál...

NanoTextil

Koupit     Technický list ČJ


Vodní nano-přípravek určený k impregnaci textilu a kůže

NanoTextil

NanoTextil je transparentní impregnační nátěr na bázi nanočástic, který vytváří vysoce hydrofobní ochranu textilu a kůže. Ošetřený materiál je paropropusný = prodyšný a chrání ošetřený povrch před vnějšími vlivy, jako jsou např. různé druhy nečistot, voda a jiné kapalné látky. Provedená aplikace je zcela plně transparentní, bez zápachu, chemicky odolná proti přípravkům do hodnoty pH 13.

 • Kapalina je bez zápachu a je biologicky odbouratelná
 • Neobsahuje žádné nebezpečné látky (varovné symboly)
 • Ošetřený povrch zachovává původní vzhled materiálu
 • Povrch nevykazuje změnu vlastností
 • Aplikace je vysoce hydrofobní a paropropustná
 • Přípravek se nanáší pouze v jedné vrstvě
 • Spotřeba přípravku je závislá na savosti ošetřovaného materiálu v rozmezí 30–80 ml/m2

Použití: Přípravek je vhodný pro sportovní a outdorové oblečení, boty, čepice, batohy, sedací soupravy, autosedačky, koberce apod.

Číst dál...

NanoTextil Premium

Koupit     Technický list ČJ


Nano-přípravek na bázi rozpouštědel určený pro zvýšenou hydrofobní povrchovou ochranu textilu a kůže

 OBR NanoTextil PREMIUM

NanoTextil PREMIUM je specificky vyvinutá hydrofobní / olejofobní ochrana tkané a netkané textilie, koberců, vláken apod. Na bázi fluoropolymerů vytvoří na povrchu ultratenkou hydrofobní neviditelnou vrstvu s vynikající ochranou proti znečištění, skvrnám, suchým nečistotám, vodě, oleji, mastnotě a agresivním nečistotám se samočisticím účinkem. Vytvořená vrstva znemožňuje život bakteriím, mechu, plísním a řasám a vytváří tím velmi hygienický povrch, který chrání také proti atmosférickým vlivům počasí (dešti, sněhu, mrazu), proti rozmrazovacím solím, žloutnutí, hnilobě a UV záření. Ošetřený povrch vykazuje velmi vysokou odolnost proti stárnutí textilií. Aplikace vytvoří na povrchu ochranný neviditelný film, který nemění nebo téměř nemění původní vzhled povrchu. Údržba ošetřených textilií v interiéru i v exteriéru je velice snadná, kapaliny a nečistoty stačí jen setřít. 

 • Neobsahuje jedovaté, karcinogenní ani toxické látky
 • Po aplikaci díky retrakci výrazně usnadňuje následné čištění
 • Ošetřený povrch zachovává původní vzhled materiálu
 • Povrch nevykazuje změnu vlastností
 • Dlouhodobá vynikající hydrofobní / olejofobní ochrana
 • Přípravek se nanáší pouze v jedné vrstvě
 • Spotřeba přípravku je závislá na savosti materiálu =  30–80 ml/m2

Použití: Vhodný pro zvýšenou ochranu sedacích souprav, koberců, slunečníků, markýz, stanů, autosedaček apod.

Číst dál...